Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha most bepánikoltam, akkor...

Ha most bepánikoltam, akkor az azt jelenti, hogy még nem állok készen, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves szűz lány vagyok. A barátommal 3 hónapja járunk, és már elég régóta ismerem, szóval tökéletesen megbízom benne, szeretem, ő is szeret. már beszéltünk a szexről, vágyom is rá. Ő nem sürget egyáltalán, mindig az az egyetlen célja, hogy nekem jó legyen. Holnap átmegyek hozzá, úgy készül, hogy meg fog történni, de most teljesen ideges vagyok, és félek. Ez normális? Vagy ezek szerint mégse lennék rá készen?


2013. jún. 16. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja!
2013. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz a nagyon hasznos válaszodat!
2013. jún. 16. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret, megérti , hogy nem vagy készen még!
2013. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Persze, hogy normális, hogy félsz. De meg kell bíznod a barátodban, mert egyrészt ez a kapcsolat alapja, másrészt pedig ettől függ, hogy jól sikerül-e az első. Ha ideges vagy, akkor nem tudsz feloldódni és még lehet, hogy fájni is fog. Úgyhogy lazulj el, élvezd és nedvesedj be! :D A többi már gyerekjáték lesz. ;)
2013. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most mivan?? Kérdeztél én pedig válaszoltam.
2013. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez normális! Ne izgulj!! :)
2013. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az előző hülyeséget mondott, nem ez egy kapcsolat alapja! Egyébként meg ne tervezzétek el! Szerintem, ne holnap történjen meg, és ne úgy hogy na majd most. Hidd el sokkal szebb lesz mert nem lesz időd rágörcsölni. Ha spontán történik meg,( pl. egy petting alkalmával tovább mentek , vagy egy forró csók után egymásnak estek ) akkor nem ezen fogsz agyalni, csak magával ragad a hangulat és sokkal szebb lesz! De tényleg csak akkor tedd meg ha TE érzed úgy, ha na most már tényleg akarod és szeretnél többet is. Én legalábbis így csinálnám, ha lenne második lehetőségem :) Korábban én is nagyon készültem rá, és egy időpontra terveztük, szép romantikusan, de mind a ketten nagyon izgultunk, nem tudtam magam kellően elengedni. Óvszer azért legyen nálatok mindig!

N

2013. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi a tanácsokat :) Óvszer eddig is volt nálunk, mindkettőnknél, arra nagyon figyelünk :) Azért "terveztük" holnapra, mert holnap leszünk 3 hónapja együtt, csak most kicsit félek, pedig már volt olyan, hogy majdnem megtörtént.
2013. jún. 16. 19:14
 9/11 Noydra ***** válasza:
Várd meg míg megint "majdnem megtörténik". Csak menjetek tovább :D
2013. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
4-es vagyok és szerintem nem írtam hülyeséget, csak félreolvastátok. Én úgy értettem, hogy, ha szereted a srácot és biztosít téged arról, hogy gyengéd lesz veled, akkor meg kell benne bíznod, mert csak akkor lesz jó az együttlét. Ha pedig megbízol benne, az a kapcsolatotokra is jó hatással lesz. De, ha bepánikoltál, akkor ne feküdj még le vele, szerintem. Nem tudom, szoktátok egymást kielégíteni? Van egy kis petting meg ez meg az, mert, ha alaposan "kiismeritek" egymást, akkor az együttlét sem fog akadályt okozni.
2013. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!