Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepánikoltam! Normális ez?

Figyelt kérdés
A párommal, bár szeretjük egymást, eddig nem volt valami fényes életünk. A padlón voltunk, anyagilag, lelkileg, mindenhogy, de köztünk mindig jó volt a kapcsolat. Segítettünk egymáson és helyre jöttek a dolgok, úton van a kisbaba, és nemsokára saját lakásba költözünk. Szerelmes vagyok, és ő ezt viszonozza. Mindig alaposan átgondoltam minden döntésemet, soha nem merült fel bennem semmi kétség, de most pár napja mintha kijózanodtam volna. Mi van ha mégsem ezt akarom? Mi van ha mégsem ő az? Mi lesz ha elhagy, vagy elhagyom. Mi lesz ha meghal, vagy meghalok. Teljesen bepánikoltam, hogy mi lesz ha valami miatt mégsem fog működni a dolog. Rosszul vagyok, és beszélni szeretnék erről vele, de nem tudom mit is mondhatnék, mert konkrétan semmi bajom nincsen, csak "minden". Normális ez? :( (23/N, 29/F)
2012. júl. 25. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Most jössz rá, hogy "nehéz elköteleződni". Majd elmúlik! :)
2012. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Szerintem csak félsz a változástól, mint mindenki. Próbáld megbeszélni a gondod a pároddal, biztos meg fog hallgatni! Ne agyalj annyit nem lesz semmi baj :)
2012. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez pontosan az amit írtál, pánik.mi lesz , ha jön jobb? mi lesz ekkor? mi lesz akkor? még nem értél meg rá, csak gyorsan ki akartál pipálni mindent, és most nem tudod , hogyan tovább.mi lesz utána.
2012. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, ez csak a hormonok. Mi is egyutt éltunk 3 évig. Bevállaltuk a gyereket, ugy gondoltuk, hogy csak akkor házasodunk ha jon a kicsi. 6 hos terhes voltam, mikor osszeházasodtunk. Eskuvo elotti napokban minden felmerult bennem: jol választok?, biztosan ezt akarom?... de utána lezajlott minden és teljesen megnyugodtam. Már másfél éves a kislányunk és nagyon jo egyutt. Lassan a 7. évet tapossuk egyutt.


25N

2012. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!