Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nehéz az első szex a fiúknak?...

Nehéz az első szex a fiúknak? Mármint nagy tudás kell hozzá?

Figyelt kérdés

van egy csaj akivel nagyon jo baratsagban vagyok...puszi,oleles stb.. De egy evvel idosebb tolem!! Am nem is szamitana annyira ha osszejonnenk...

Egyik nap felhozodott hogy tapasztalatlan vagyok a szexben..( o mar nem szűz.)

Es ezert kerdezem hogy ha lefekudnek vele, akkor nagy tudas kellene hozza hogy jo legyen a szex??



2013. jún. 17. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
nem nehéz.. csak ne várj magadtól csodákat.. ne hidd azt, hogy azon nyomban profi leszel..
2013. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ha nem tudsz legalább harmadfokú differenciálegyenleteket megoldani, akkor bele se kezdj.
2013. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szexhez való tapasztaltságot az érzelmek döntik el. Ha szerinte tapasztalatlan vagy, akkor lehet, hogy egy kicsit jobban meg kell ismerned, és még puszi meg ölelés is kell. de ne aggódj, ha szereted, akkor a szervezeted automatikusan tapasztalttá válik és jó lesz. :)
2013. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez is, mint a biciklizés: gyakorolni kell, figyelni a visszajelzésekre, és egyre jobban és jobban megy majd. Azonnal biztos nem leszel lepedőakrobata, egy kis ügyetlenkedés az első alkalomra borítékolható. Nekem a legnehezebb az volt, hogy rájöttem, hogy egy nő mellett másképp működik a szerszámom, mint recskázáskor. 36/F
2013. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is nagy tudás de vagy 15 cm kell.
2013. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!