Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mennyire fáj az első...

Lányok! Mennyire fáj az első behatolás?

Figyelt kérdés

Kezdek egyre jobban megijedni, főleg mert kis termetű is vagyok. Utána néztem kicsit, hogy mekkora az átlag, de nagyon nem lettem nyugodtabb :/ http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__44..


Az egyik barátnőm tanácsolta, hogy keressek egy idősebb tapasztaltabb férfit, aki óvatos, és tudja mit hogyan kell az első alkalommal, de őszintén fogalmam sincs mi legyen :(


15/L



2013. jún. 13. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz, rágörcsölsz, akkor fájni fog...

Az idősebbek közt is van tapasztaltabb, meg ügyetlenebb.


Várd ki azt a fiút, akivel le akarsz feküdni, a szerelem és a vágy hatására sokkal kevésbé lesz kellemetlen. Nem vagy még lemaradva semmiről. :)

2013. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1! igaza van

ez a végeredménye mikor azt hiszed egy okoska értelmeset javasolt, mert baromság, ki mondta, hogy a srác Neked esne?

tapasztaltabb? nem szokott naponta szüzekkel lefeküdni,

amúgy tévedés a srácok jobbak, bocs

szóval nekem nem fájt, de nem is foglalkoztam előre ilyenekkel N

2013. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"barátnőm tanácsolta, hogy keressek egy idősebb tapasztaltabb férfit"

Ergo nincs barátod? Különben meg 15 évesen hova sietsz még elveszteni? Légy nyugodt, ha olyannal vagy, akit nem kívánsz eléggé és az sem árt, ha szereted is valamilyen szinten, akkor fog fájni alaposan. Akármilyen tapasztalt az illető. Olyat keress (de nem kell elkapkodnod, még bőven van rá időd), akit szeretsz és kívánsz.

Egyébként a testmagasságod nem feltétlenül áll arányban a hüvelyed szűkségével, továbbá a belinkelt kérdésnél egy halom nagyotmondó, tódító válasz van, amit nem kéne elhinned. De van például a kamaszpanasz nevű oldal, ahol már értelmesebb információkat is találhatsz.

2013. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ne a gyakori kérdéseken keress átlagot itt mindenki hazudik...

Magyarország sem marad el sokban a francia mögött, a magyar átlagos pénisz mérete ugyanis aktuális tanulmányok szerint 14,99 cm-re tehető.


[link]



minél izgatottabb és lazább vagy annál kevésbé fáj

és szerintem egy tapasztalatlanabb srác jobb az elsőnél mert ő még jobban vigyáz mint egy tapasztalt

2013. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Várj amíg Te is idősebb leszel pár évvel!
2013. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

1.) Először legyél szerelmes, aztán jöhet a szüzességed elvesztése. Sokkal jobb megvárni egy olyan fiút, aki tényleg megérdemli, hogy ő vehesse el. Így, hogy nincs barátod, szerintem kár ezen agyalni.


2.) 15 évesen nem ezen kéne gondolkodnod, hanem a tanuláson. Ha ilyen korán kezded a szexet, nem fogod úgy élvezni, ahogy kellene, mert éretlen vagy még hozzá. Hiába hiszed, hogy érett vagy, nem vagy az.


Én 2 hónapig várattam a barátomat, mire lefeküdtem vele, 21 évesen. Neki már jócskán nem én voltam az első, viszont nagyon türelmes volt, és olyan élményt kaptam tőle, amiben semmi negatívum nem volt. Nekem egy icipicit sem fájt. Nem hiszem, hogy bármiről lemaradtam volna, csak mert a gimiben nem kefélt szét mindenki. Pedig lett volna rá lehetőségem bőven, gimiben is, egyetemen is.


Most nagyon élvezem a szexet, még mindig imádom a barátomat, és soha nem fogok ráunni a vele együtt töltött percekre, annyira változatos az egész.


Szerintem várj még pár évet.


23/L

2013. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elöttem szolohoz! Fontos a szerelem, a meghittség, az intimitás, és nem utolsósorban a síkosság ;) ne siess el semmit, annál jobb lesz hidd el!!!
2013. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyo,nagyon de nagyon fáj az első behatolás,nekem nagyon fájt,de csak az első és a másodiknál a harmadiknál már nem is fájt.
2013. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
kicsit fáj. nem vészes, de nekem az első pár alkalommal még fájt
2013. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátnődnek. Erre pont én vagyok a legalkalmasabb.
2013. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!