Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek jó ötlet, hogy...

Dókus Nándor kérdése:

Szerintetek jó ötlet, hogy kéne csinálnom, baj ha stresszelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18F vagyok barátnőm 17L 3éve ismerjük egymást és 6 hónapja járunk mind a ketten szüzek vagyunk de úgy gondoljuk hogy ott tarunk hogy lefeküdhetnénk egymással.

Tapasztalatlan vagyok és szeretném ha kicsit fájna neki az első behatolás.Kicsit ideges is vagyok emiatt hogy teljesíteni fogom-e amit elvár tőlem.

Mit tegyek hogy csináljam?



2013. jún. 17. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

"szeretném ha kicsit fájna neki az első behatolás."

WTF?!

2013. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"szeretném ha kicsit fájna neki..."


Szadista vagy? LOOOOOOOL

2013. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pj0tr ***** válasza:

Szerintem arra gondolt, hogy nem nagyon hanem kicsit. :D

Az függ a méretedtől. illetve az ő felszerelésétől is. Bénázni biztos fogsz, mert ez egy ilyen szakma. Figyeld a reakcióit és ne erőltess semmit.

2013. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kicsit "sem" fájna neki*
2013. jún. 17. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyet jegyezz meg, a szűz csaj azt se tudja hogy milyen rendezvényen van ha épp dugás előtt állnak, semmit nem fog elvárni tőled, mert magával lesz elfoglalva

Ha idegeskedsz, igyatok meg valamit, és úgy csináljátok, azután a következőt lehet józanul is

21/F

2013. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

miért szeretnéd hogy fájjon neki?:O

amúgy nyugi,valószínűleg fájni fog neki

de hogy valami jót is mondjak:

szűz fiúval is lehet jó az első,én is szűz fiúval veszítettem el,jó volt,nem bánom hogy nem tapasztalttal veszítettem el

2013. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!