Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jó ötlet az egyik jó barátomma...

Jó ötlet az egyik jó barátommal elveszíteni?

Figyelt kérdés
Mert őt ismerem. Meg bízok benne.
2013. márc. 4. 13:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ hogy te hány éves vagy, a barátod mennyi és mióta ismeritek egymást?
2013. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem akarod majd azzal akivel igazán kívánod? Egy barát nem tud benned olyan érzéseket szítani. Ez nem zavar? Miért csinálnád?
2013. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
80%

A szüzességet ne egy barátoddal veszítsd el. Lehet nem lennétek utána barátok.

Olyannal feküdj le akibe szerelmes vagy.

2013. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,mert rámehet a barátság,ha az egyik fél esetleg utána többet érezne mint barátság.
2013. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
66%

A szüzességet ne egy barátoddal veszítsd el. Lehet nem lennétek utána barátok.

Olyannal feküdj le akibe szerelmes vagy.

2013. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Nem feltétlen jó. Az egy dolog, hogy bízol benne, de ha nem megy minden simán, kellemetlen tud lenni utána a dolog...Én se voltam szerelmes abba, akivel eloszor lefekudtem, de azert baratok sem voltunk, figyelmes volt, de megsem jott ugy ossze, ahogy akartuk.
2013. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
nem. Várd meg amigy jön a szerlem. A barátok nem erre vannak. A szexhez kellenek az érzelkmek a vonzódás. Ha müködne közöttetek a kémia akkor már nem csak barátok lennétek. Utána nagyon bánnád ha ott lenne a szerelem és mégsem neki adtad. Az érzelmek hiánya nélkül nem is lenne túl jó hidd el, akkor meg mindek? csak hogy ne legyél már szűz....? Ennek semmi értelme. Nem lettél attól több ha már nem avgy szűz.
2013. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
18 vagyok. ő 23. egy oviba, egy osztályba jártunk általánosban, sőt gimibe is osztálytársak vagyunk és jó barát.
2013. márc. 4. 13:47
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
DE akkor is miért nem egy olyan pasival akarod, akibe szerelmes vagy??? Sokkal nagyobb pillanat lenne. Persze nem kell túlmisztifikálni, de nem kellene ennyire akarnod elveszteni....
2013. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jártatok egy oviba, ha 3-4 éves az ovi, és köztetek 5 év van? Mellesleg hogy volt az osztálytársad?
2013. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!