Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom már nagyon akarja,...

A barátom már nagyon akarja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt és nem volt még szex csak petting,mivel én még szűz vagyok. De mostanában nagyon emlegeti h akarja már,és én is úgy voltam vele addig amíg el nem kezdte mondogatni..nem tudom miért,,furcsa érzés..csak attól félek ha nem fekszek le vele akkor majd máshol keresi a boldogságot,én meg azt nem akarom,angyon félek a csalódástól:(

2013. jún. 18. 09:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja a barátom 21 éves én meg 17
2013. jún. 18. 09:21
 2/17 anonim ***** válasza:
És miért nem fekszel le vele?
2013. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tedd szét neki a lábad.
2013. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 cscs12 válasza:
hagyd
2013. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a bizonytalanság legkisebb szikrája is van Benned, addig semmit ne engedj neki! Ha nem érti meg, akkor hagyd ott a fenébe, mert nem érdemel meg Téged!!!
2013. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:)
2013. jún. 18. 10:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Amég nem állsz készen, addig ne kényszerítsen rá. Ha pedig ő mindenképp akarja, te meg nem, hagy ott. Mert akkor ezek szerint ő csak arra vár hogy megtörténjen..
2013. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És miérrt bizonytalanodtál el hirtelen?:)
2013. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ne hagyd neki, és lehet, hogy közhely, de ha tényleg szeret, akkor vár rád. Erre persze mindenki azt fogja mondani, hogy nem lehet örökké váratni, de ne hagyd magad zsarolni és légy rá nagyon büszke, hogy a mai világban 18 évesen még szűz vagy. Csak akkor menny bele, ha tényleg biztos vagy abban, hogy szeret. De ha már Te is nagyon kívánod Őt, azért mindig legyen Nála vagy Nálad valami.
2013. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 LeftBehind ***** válasza:
Nem rosszból,de 5 hónap alatt azért már el lehet dönteni pár dolgot. Ha valaki aktív szexuális életet él 21 évesen,5 hónap megvonás már magában próbatétel. Szóval javaslom,hogy plusz pár hónapnál tovább ne nagyon húzd a töprengést,mert jó esély van rá hogy tényleg otthagy.
2013. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!