Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom nem akarja elvenni...

A barátom nem akarja elvenni a szüzességem! Miért?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk, és elmondta hogy már nagyon szeretne szexelni. (3 hónapja vagyunk együtt, sosem csalt meg)

Viszont nem szeretné elvenni a szüzességem.. Na, ilyenkor mit csináljak? És egyáltalán miért baj neki?

16/L Ő 17 éves.


2009. júl. 19. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát fogalmam sincs miért nem, ez így elég érdekes. Lehet fél bár 17 évesen nem hiszem.

Szerintem kérdezd meg tőle! Csak így tudhatod meg.

2009. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Sztem fél a szűz lányoktól.
2009. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Vagy szeret téged annyira ,hogy nem ő akar neked az első lenni mivel ismeri magát és ugy gondolja nem érdemelne meg téged.
2009. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
20.53-as válaszadó, ezt fejtsd ki jobban, légyszi, hallottam már hasonlót, és annnnnyira szeretném érteni, hogy hogy van ez, hogy miért gondol ilyet valaki, hogy ismeri magát és nem érdemli meg?
2009. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem , hogy tudja hogy ő volt neki az elsö és ez ugye a nőnek akit szeret nagyon meghatározo élmény az életében és nem visszafordithato és ha esetleg vége a kapcsolatnak vagy valami megromlik a kapcsolatban a lány megbánhatja hogy neki adta a szüzességét és örök seb maradhat.Valószinü ettől akarja megóvni. De persze akik azt mondják hogy "te jobbat érdemelsz nálam" az valóban ugy is van de a kijelentés befogadójának kell eldönteni hogy továbbra is vele marad vagy sem ebben még az a tudat sem gátolja meg hogy tudja ez az igasság ő jobbat érdemel de a szelemmel nehéz szembe szállni.
2009. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Sok fiú van aki nem szereti a szüzeket talán azért mert az ágyban rájuk jobban oda kell figyelni hogy nehogy fájdalmat okozzon a lánynak meg egy szűz lány nem annyira tapasztalt még és talán az lehet az oka hogy ő a tapasztaltabb lányokat szereti! Sok szerencsét remélem tévedek! :)
2009. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég hülye férfi hozzáállás ez,már ne is haragudj!Ha egy fiú szeret egy lányt,akkor ne essen már nehezére,ne undorodjon (hallottam már ilyet) és ne játssza már a mártírt.

Lehet,h tényleg fél,h Ő kevés neked vagy csak nem érzi magát elég jónak a feladat tökéletes elvégzéséhez.

Akárhogy is legyen,egyik alternatíva sem vall egy odaadó,rendes gondolkodású fiúra,akivel lehetne tervezni bármit is a jövőben.

Komolytalan és kész!

neharagudj,ha lehangoltalak,remélem nincs igazam!

/Szmötyi/

2009. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
89%

Az előzőnek teljes mértékben igaza van!

H*lye hozzáállás...a szex arról szól hogy A MÁSIKNAK ÖRÖMET OKOZZ! FIGYELJ RÁ! Nem arról hogy jólmegk*rod...arra ott vannak a k*rvák! Ki kell elégíteni a lányt, figyelni kell közben minden rezdülését hogy mikor hogy jó neki stb...miért okoz ez nehézséget? Neked mindenképp jó bazz...ááá

Tudod mi való neked? TARKÓLÖVÉS! Nem nő bazze...


Nemmellesleg szerintem a szűz lányok jobbak...egyrész mert még nem járt ott senki:) másrészt meg tök izgi amikor átéli veled a csaj az első orgazmusát, liheg, nyög, a nevedet suttogja ah:) Tényleg élvezi amit csinálsz(mert ugye új neki...) ÉS TE VAGY NEKI A LEGJOBB mert TE VAGY AZ ELSŐ:) Ha jól csinálod nem fáj neki, nem vérzik stb...Ha erre nem vagy képes akkor BALF*SZ VAGY!

Erről ennyit...


Kérdezőnek: fél mert nem akar neked fájdalmat okozni! Beszéld meg vele hogyha jól csináljátok(soksok petting) akkor nagyon jó lesz mind a kettőtöknek:)

Pettingeljetek sokat...ha már begerjettél jó nedves vagy akkor sok újjazás, 1, 2, majd ha 3 újjal is megy úgy hogy élvezed, nem fáj akkor már kész vagy a szexre...BESZÉLD MEG VELE!


Ha nem ez a baj hanem a H*LYE FELFOGÁS akkor hagyd ott a p*csába(vagy kérdezd meg tőle hogy akkor lefeküdj-e a legjobb barátjával hátha észheztéríti...ha belemegy akkor aberrált k*csög hagyd a fenébe!)...

17/F

2009. júl. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sajnos pont fordítva van... :(


Mármint én nem vagyok szűz, de a barátnőm nem akarja hogy megtegyük, hiába szeretném.


Nem akarsz partnert cserélni??? (ez persze csak vicc) ;)

2009. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még szűz a barátod? Csak igy lenne értelem a dolognak. Szerintem ő is fél a dologtól.
2009. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!