Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk nektek bejön a lovagló...

Ivette200 kérdése:

Fiúk nektek bejön a lovagló póz? Hogy mozogjon a lány hogy extra jó mlegyen nektek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
pörögjön, mint egy helikopáter propeller :D
2013. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ezt talán a pároddal kéne megbeszélned. nem tudom, mi értelme magánügyeket itt megbeszélni, mindenki megoldhatná ezeket magának.
2013. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zoliba' ***** válasza:
9%
úgy,h fél percenként nyúlj oda és rakd át magadnak seggbe.
2013. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Persze hogy bejön... :) Nekem ez tetszik a legjobban, főleg a látvány miatt. Mozogjon úgy, ahogy neki jól esik, nekem szinte teljesen mindegy így is úgy is élvezem. :D
2013. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
56%
Nekem is bejön fontos hogy a csipővel is dolgozz
2013. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak szeresd, amit csinálsz. Minden póz bejön. A csípőt okvetlen ne hagyd ki, ennél a póznál jóformán csak ez kell. Ha mozgékony fajta vagy, akkor menni fog, de ha az az "döglött tehén, aki néha felnyerít", akkor meg megertem az igyekezeted. Remelem tudtam segíteni. Sok sikert és kézcsók az összes nőnek.
2013. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a lovagoló a favorit.
2013. júl. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
zolibán nagyon nagyot röhögtem xd
2017. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!