Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nagyon nem jön össze semmi...

Ha nagyon nem jön össze semmi szex az életembe, akkor érdemes egy prostival elveszíteni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NEM! próbálkozzál többet.
2013. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom ezen mostanában. Lehet, hogy jobb lenne, mert nem hiszem, hogy valaha is találok barátnőt, ahhoz már túl sok próbálkozásból túl sok kudarc ért.
2013. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

megértelek, utolsó, gondold el, én nő vagyok, és az utóbbi időszak teljesen eseménytelenül telt. én meg csak várhatok, hogy történjen már valami, hogy mikor fog már valaki nálam próbálkozni.

de nem lehet feladni, csak fog valami történni, ha az ember kicsit máshogy csinál dolgokat.

de a prostit tényleg nem javaslom.

talán tudok segíteni, tanácsot adni, hogy próbálkozol, hogy nézel ki?

2013. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
22/F
2013. jún. 20. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ugyan evvel a problámával szenvedek, én is gondolkodom mert egyszerűen elkerülnek a nők, ráadásul elultam 30...:-(

35/F

2013. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyre többet jár ezen a fejem. Egyszer lehet, hogy szakad a cérna és elmegyek egyhez. 31/f
2013. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hozzátok hasonlóan én is egy prostin gondolkodom,de persze nem egy utcai harcoshoz mennék,lakáson fogadó igényesebb prostihoz mennék,én is csak a cérnaszakadást várom!

26/F

2013. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!