Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves a barátom, de ő már...

18 éves a barátom, de ő már nem szűz, én az vagyok de nem tudok tovább várni. Mi a teendő? Én nagyon kívánom:s

Figyelt kérdés
A barátom Hétfőn tette le a szóbeli érettségit és utána átmentünk hozzájuk mert át kellett öltöznie valami kényelmesebbe. Aztán ott ragadtunk náluk és elkezdtünk nézni egy filmet. Majd én megcsókoltam és megsimogattam a nyakát. ő erre vissza csókolt és meg csókolta a nyakam , majd abba hagyta és nézte tovább a filmet..én meg befordultam a fal felé. Ő erre átkarolt hátulról és megkérdezte hogy besértődtem e mondtam hogy nem-. Aztán mikor vége lett a filmnek Gergő a barátom haverja írt egy sms-t neki, ő vissza akart volna rá írni de én kilöktem egy picit a telefont a kezéből és szexisen rádőltöttem az ágyra . majd azt mondtam hogy ˇGergő várhatˇ. Csókolóztunk és a combom már teljesen hozzáért a péniszéhez ( ruhán keresztül) de végül abba hagyta és felült. majd amikor már a buszon voltunk azt mondta hogy nem lóverseny.... de már régóta együtt vagyunk :/ és én nagyon kívánom..... hogy tudnám elvenni az eszét? Mármint hogy ne tudjon ellenálni nekem?

2013. jún. 21. 11:51
 1/8 anonim válasza:
sexet nem szabad erőltetni, ha ő is szeretné majd lépni fog. Mióta vagytok együtt? mi az a régóta?
2013. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2013. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 éve :s
2013. jún. 21. 11:58
 4/8 anonim válasza:
és az alatt az idő alatt nem feküdtetek le!? hm... beszélges el vele szerintem erről, hogy ő miért nem akarja a sexet egy év elteltével sem.
2013. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem rengetegszer , de az volt a válasz rá hogy nem szeretné hogy csalódjak . Mert hosszú távú tervei vannak velem .:s Csak nem akarhatja elhúzni a házasságig?:s már az is megfordult a fejemben hogy egyszerűen csak ledobok minden ruhát magamról . Tudom hogy ő is akarja csak hát félt.. Mert amikor ott voltunk náluk akkor nagyon szorosan ölelt hogy ne érezze annyira a vágyat :/ ezt ő mondta.. de akkor miért nem lép már? Jó ötlet amit az előbb írtam?
2013. jún. 21. 12:04
 6/8 anonim válasza:
szóval, ha jól veszem ki a szavaidból fél hogy megbánod, hogy ő vette el a szűzességed, esetleg hogy ő nem nyújt jó teljesitményt az ágyban? ha meztelen vagy előtte akkor van rá esély, de ha ekkora az önuralma hát nem tudom, de nem végtelen az ő önuralma sem, elöbb utobb tuti le akar majd feküdni veled, azt tanácsolom légy türelmes. De ha szeret írj privibe és adok praktikákat :)
2013. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))!
2013. jún. 21. 12:16
 8/8 anonim válasza:
szívesen :)
2013. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!