Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én amióta nem vagyok szűz...

Én amióta nem vagyok szűz azóta csak óvszerrel voltam együtt lánnyal, és van 1 kis problémám! Makkom alatt /nem teljesen/ és a Makkom, berepedezett! és nem tudom mi a teendő. Hogy miért lehet ez? és mit lehet tenni? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy allergiás vagy az óvszerre.

Én hasonló panaszokkal mentem bőrgyógyóba. Valami hülye nevű betegséget diagnosztizált, ami nem nemi úton terjed, nem is fertőzés, csak úgy van.

Neked is lehet olyan. Mutasd meg egy orvosnak, és majd megnézi mi okozza pontosan, mert a fertőzést azért ki kell zárni. Gyógyszert is csak az alapján lehet ajánlani rá.

2011. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali!


És ezt hogyan kell elképzelni? Kb. hogy néz ki most a makkod (mely) részei és HOL???

___ A Féked, vagy a perem alatti ároknál? Ott is hol?

//A felszínén, vagy az árokban, esetleg a peremén... do.Ob

(Ha a féked 12 óránál van, -- amikor lenézel az előzőleg felállított cerkádra, -- akkor ez a probléma órákra bontva mely szakaszokon/szakaszoknál jelentkezik?)//

___ A fitymád az nem ilyen? Vagy esetleg körül lennél metélve? (Ha igen, részlegesen (RKM), vagy teljesen (TKM)??)

_ Csak merev állapotban, vagy petyhüdten is fennáll ez a probléma???

_ A szüzességed elvesztése kb. mikor volt? Ott és akkor nem használtál óvszert?

_ Érdekelne emellett alapból egy életkor is...


Várom válaszaidat!

Üdv: EE

2011. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát a makkod nem tudom hogy tud berepedni szerintem a fitymádra gondoltál, ha így van akkor fitymaszűkületed van tehát menj el orvoshoz mindenféleképpen és használj síkosítót :D
2011. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!