Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti feláldoznátok a szüzességet...

Ti feláldoznátok a szüzességetek szerelem nélkül? 19/F

Figyelt kérdés
Akadna 1-2 lány akiket ismerek, de nem akarom ilyen alapon elveszíteni.. Vállogatós is vagyok. Szerintetek?

2013. jún. 22. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tuti nem tenném. 16L
2013. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Én sem. 16L
2013. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért petting történt már, de a SZEXRE STOP-ot mondtam!
2013. jún. 22. 20:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Én se tenném és neked se kéne,nem vagy olyan öreg h reménytelen helyzetben érezd magad...eljön az igazi
2013. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válogass:D férfi vagy úgyse látszik, ha elveszíted. Annyi ,hogy akibe szerelmes leszel és szakítasz vele az jobban fog fájni mint akivel csak szex volt. De egyébként tök mindegy, mert akivel el veszíted úgyis szerelmes leszel belé:D szóval tényleg max annyira válogass, hogy na ez tetszik szerintem.20/f
2013. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem, de már késő :(
2013. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Érzelmek nélkül lefeküdni egy csajjal azért szerintem az olyan mint a keserű csoki.. Első alkalommal meg főként, tuti megbánnám! Azért ez egy életre szóló élmény, hogy na vele volt az első.


Később vissza gondolva erre nem lenne valami jó az a tudat hogy csak úgy pusztán történt, nem szerelemből! Ha viszont szerelemből történik arra bármikor tök jó majd vissza gondolni, nem?

2013. jún. 22. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy tök jó-e, ha szerelem volt? Igen. Habár ha később csúnyán szétmentek, akkor is fájhat visszagondolni... de azért csak jobb, még úgy is.
2013. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem L
2013. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Figyelj én is hasonló cipőben járok:

van egy srác akivel már 1 éve ismerjük egymást, eddig kb. 6-szor találkoztam vele, mindig is vonzódtunk egymáshoz. Első alkalommal csak smároltunk 2.alkalommal együtt aludtunk sokat beszélgettünk, buliztunk stb. Legutóbb (múlt héten) ismét találkoztunk ismét együtt aludtunk és most kicsit tovább mentünk(pettingeltünk) és végül annyi tartott vissza, hogy nem volt nálunk gumi.

A nyáron együtt leszünk egy hétvégi házban a barátainkkal és én arra gondoltam, hogy ott lefekszem vele, pedig nem szeretem és szűz vagyok,de nagyon kedvelem.

Mivel lány vagyok elég nagy dilemmát jelent ez a dolog nekem, de arra gondoltam,hogy annyira tombolnak most nálam a hormonok, hogy képes lennék lefeküdni egy ismeretlen sráccal is és akkor inkább már egy olyannal teszem meg akit ismerek is valamennyire, bízok benne és már jóval tapasztaltabb mint én.

Szóval én igen, nem feláldoznám,hanem neki adnám,de egy teljesen ismeretlennek nem(azt megbánnám). És szerintem te se tedd.

2013. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!