Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit tegyek? A...

Szerintetek mit tegyek? A barátom 18 éve én 15 vagyok már egyszer jártam vele 6 hónapot most másfél éve vagyok együtt és nem tudom hogy lefeküdjek-e vele. Csak normális válaszokat!

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ő akarja, és te nem állsz rá készen, akkor ne. Viszont hogyha ismered eléggé a tested, és megengeded neki hogy megtörténjen, akkor maximum úgy.. Ha nem állsz rá készen, mondd meg neki, nem kell erőltetni!
2013. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha meg bízol benne, és már valóban ilyen régen együtt vagytok, akkor nem lehet baj. A védekezésről viszont gondoskodjatok. Ja és persze csak akkor történjen meg ha felkészültnek érzed magad rá.
2013. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés,mert egy kapcsolathoz hozzátartozik a szexualitás is főleg egy 18 éves fiatalembernek,de szerintem neked még korai,kérdés hogy a srác ki tudja-e várni,mert neki se könnyű.
2013. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
14%
mindenképp
2013. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy érzed, hogy már itt az ideje, mindketten elég érettek vagytok hozzá és ő is akarja, akkor nyugodtan megteheted.
2013. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Várj még! Amíg a bizonytalanság legkisebb szikrája is van benned, addig ne menj bele semmibe!
2013. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem igazán vagyok bizonytalan és ismerem is a barátom kiskorom óta és én is szeretném
2013. jún. 22. 11:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt írtad, hogy nem tudod, hogy lefeküdj-e a barátoddal. Márpedig akkor bizonytalan vagy. Ha biztos lennél benne, hogy akarod, akkor nem írtad volna, hogy nem tudod, hogy lefeküdj-e vele, sőt ki sem írtad volna a kérdést.
2013. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"nem igazán vagyok bizonytalan":


-"Szerintetek mit tegyek?"

-"nem tudom hogy lefeküdjek-e vele"


Várj még.

2013. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azért sem mert 15 évesen még nem kéne szexelni,és azért sem mert képtelen vagy eldönteni,aki ide kiír egy kérdést arról az bizony egy éretlen gyerek még aki baromira nincs felkészülve.
2013. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!