Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye ez véletlenül sem történh...

Ugye ez véletlenül sem történhet meg?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon reszegen osszejottem egy sraccal. Még szuz vagyok de megujjazott es en kivertem neki...fuj de undorito ezt leirni. Kerdesem a kovetkezo: hogyha esetleg sperma kerult a kezere ami ugye bennem is volt utana akkor veletlenul sem eshetek teherbe,ugye? A szuzhartyam nem szakadt at.

2013. jún. 22. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarlak kioktatni, de ha ennyire tudatlan vagy, akkor ne ujjaztasd meg magad! Ha meg nem bírod az alkoholt, ne vedelj annyit!
2013. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha még leírni is undorító és ennyire nem vagy tisztában dolgokkal, akkor hanyagold még ezt a témát.
2013. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha sperma volt az ujján, lehetsz tőle terhes, a hártyát majd átszakítja a gyerek.

Amúgy nyugi, ha egy csepp lett is volna az ujján, a spermák nagy része elpusztult a levegőn, mire odaért a keze, és ugye nem véletlenül kell több millió kis úszóbajnok, hogy beérhessen az az egy... és az sem mindegy, ovulációd mikor volt/van/lesz...

Az esély minimális, de menj nőgyógyászhoz 72 órásért, minél hamarabb, az a tuti, legközelebb pedig legyél okosabb.

2013. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bizony előfordulhat, irány az orvos vagy a baba bolt.
2013. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Abba már bele se gondolok, hogy milyen koszos lehetett a keze. Ha gyereket nem is, egy jó kis fertőzést simán összeszedhettél.
2013. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkora idióta vagyok. De most kétségbe estem. Tehát az esély minimális,de előfordulhat? De ha szűz vagyok hogy jut be a hüvelyembe?
2013. jún. 22. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahol a menstruációs folyadék kijön. Ha nincs lyuk, akkor szintén menj orvoshoz.
2013. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ujja bent volt, vagy nem???? Szőke tini p*csa...
2013. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen. A szűzhártyámig. Tehát nem tudok elképzelni logikus magyarázatot arra, hogy ettől miért esnék teherbe. Minimum feltétel nem az,hogy a szüzességemet elveszítsem?
2013. jún. 22. 21:06
 10/11 anonim ***** válasza:
NEM
2013. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!