Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintem átszakítottam a...

Szerintem átszakítottam a szűzhártyámat, és most bűntudatom van. Normális ez?

Figyelt kérdés

-Inkább lányok olvassák!-

Szoktam maszturbálni, és tegnap kicsit túlságosan is belejöttem. Éppen megvan, szóval fogalmam sincs, hogy most az vérzett-e. Már 2 éve használok tampont, de az nem szakította át. Éreztem a szűzhártyámat, mert nagyon vastag és erős volt. De tegnap a szokottnál is erősebb fájdalmat éreztem, és most már nem is érzem ott a szűzhártyámat. Szerintem átszakítottam. Emiatt nagy a bűntudatom, főleg úgy, hogy nem is tamponnal, vagy sportolás közben történt, hanem önkielégítéskor. Ráadásul még csak 14 vagyok... A szüleim szerintem azt sem tudják, hogy láttam már szeretkezést... Mondjuk még mindig jobb, mint ha tényleg lefeküdtem volna valakivel.

Szerintetek jogosan van bűntudatom?


Légyszi inkább lányok írjanak, és csak normális válaszokat! Köszi! :)



2012. jún. 13. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, ráadásul az önkielégítés egészséges is, abból a szempontból, hogy növeli az inzulin szintet, ezért könnyebb megemészteni a glükózt(cukor).
2012. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. jún. 13. 16:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emiatt ne legyen bűntudatod:D

Megesik az ilyen.. Nyugi van:) 16L

2012. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Csak most olyan "mocskosnak" érzem magam...
2012. jún. 13. 16:08
 5/18 anonim válasza:
100%
Nemkell hogy bűntudatod legyen :) Ez teljesen normális. nemkell hogy 'mocskosnak' érezd magad. Hidd el, mindenkivel megesik ez.:)
2012. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs semmi baj, megtörtént, és kész. Ez nem bűn, akkor nem is léteznének emberek a világon, ha ez egyszer nem történne meg a legtöbb nővel, neked most történt, természetes dolog.
2012. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, Jean D'arc-nak milyen kínos lett volna egy ilyen XD
2012. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Oh ezzel nincs semmi gond. :D

Ettől még nem vesztetted el a szüzességed! Sőt még az első alkalom is kellemesebb lesz :)

2012. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, nincs ezzel baj. Legalább majd élesben nem fog fájni, amúgy meg technikailag szerintem mindegy mi szakítja át.
2012. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3%
Ne sertodj meg ... de en nem ertem hogy miert kell maszturbalni ennyi idos korba?! Akkor inkabb mar szexelj mint ujjazgasd magad... jobban fogod elvezni hidd el...
2012. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!