Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Köze lehet a fájdalomnak...

Köze lehet a fájdalomnak ahhoz, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég a barátommal pettingelni szerettünk volna. Először én elégítettem ki utána pedig ő kezdett a nyelvével izgatni,de amikor ujjazni akart (egy ujj) leállítottam mert már az elején fájt. Eléggé nedves voltam,mégis fájt. Mitől lehetett? Szerintem el is voltam lazulva,nem izgultam. 16L

2013. jún. 23. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert tul szük vagy? xd
2013. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira,hogy már egy ujjal is fájdalmat érzek? Valami tanácsot adnátok,hogyan élvezhetném?
2013. jún. 23. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:
addig nyaljon mint a lessie amig már nem könyörögsz érte hogy dugja már be az ujját . egyébként picit akkor is fájni fog
2013. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Segítene az is,ha mondjuk finomabban próbálkozik?
2013. jún. 23. 18:28
 5/11 anonim ***** válasza:

igazábol ez olyan mint a sebtapasz letépés. ha gyorsan csinálod elöbb tul vagy rajta .


amikor én összekerülök egy szüz csajjal akkor orgazmusig nyalom. utána viszont nem ujjal hanem sikositoval vagy anélkül 1-2 másodperc alat bent vagyok a bével. nem kell pöc_sölni vele. finoman kell csinálni. de ha lassan csinálod az szerintem nem segit

2013. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
inkább csinálja lassan,de kellemes legyen
2013. jún. 23. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:

kellemes az elsö 4-20 alkalommal biztos nem lesz... ezt ne is nagyon várd ..


mi a jobb


5-10 másodpercig szenvedni meg fogat összszoritani?

vagy szisszenni egyet és tul vagy rajta?


persze mindenzeket csak akkor ha már ugy bevagy nedvesedve hogy tucsogsz. és ugy elvagy lazulva mint a riga lánc

2013. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
amugy ha betolta (nem az ujját) akkor ne kezdjen el mozogni. betolja és megl bent.. akár fél percig vgy tovább is. utána miniméterenként mozogva szépen elkezdhetitek az aktust
2013. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

hát nem tudom nekem csak szüzekkel volt dolgom és az első alkalmat leszámítva élvezték, és az első se fájt nekik csak annyira lassú volt, meg az nem arról szólt h most szétverjük a házat


szóval több lánynak is elvettem már a szüzességét és én valahogy mindig megtaláltam a módját h ne fájjon nekik, nem értem pl ezt: "az első 20-40 alkalom biztos nem élvezed majd" :D

igen gyökér lehet a srác, aztán persze, van olyan akinek tényleg fáj valamilyen oknál fogva és nem tehet róla egyik sem


egyébként nagy eséllyel azért fájhat, igen

jah meg ez a "kezdett a nyelvével izgatni" meg a "szerintem el is voltam lazulva" elég kevésnek tűnik nekem, szerintem itt lesz a probléma

2013. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ha nem használod a nunid ujjazás vagy szex akkor összefog nőni az a lyuk és nőgyogyászhoz kell menned aki majd egy vasat feldug neked és kitágitja. a szexet még nem ajánlanám neked mert szerintem túl szük lehetsz mondd a pasidnak hogy még ne kurjatok mert am szétszakadna a nunid meg vérezne is. kérdd hogy ujjazzon de elötte nyálazza be az ujját amivel be akar hatolni a nunidba és ugy nem fáj mert felsértheti kivül is és belül is!!ha lehet bő nyállal az nagyobb élvezetet hoz. amikor meg már benne vagytok a nagy ujjazásba mehet két ujjal( mindkettőt bekell nyálazni=SOK NYÁL) és az is nagyon jó lesz. a 2 ujjastól egy kicsit kitágulsz..és miután kitágultál tudtok majd szexelni. de nem mondom hogy már most kezdjétek el két ujjal mert FÁJNA. ugyhogy NE..

REM SEGITETTEM

14/L

2013. júl. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!