Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves lány aki szűz még. Gáz?

24 éves lány aki szűz még. Gáz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem 25/f
2013. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
NEm -.-" ez már a 100. ilyen kérdés. Miért lenne az mert nem vagy egy olcsó lotyó aki 16 évesen vesztette el??? Apasid örülni fog
2013. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz ... ilyennek kellene lennie minden lánynak ... vagy legalább a 18 at megvárni nem rég olvastam itt hogy 11 éves csaj szexel
2013. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem nem nem és nem.
2013. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor leírtuk már az ilyen kérdésekre. Nem gáz. Sőt...

A normálisabb fiúknak imponálna is valahol. Kellően érett gondolkodással fogsz belekezdeni a szexbe. Nekem bejön az ilyesmi személy szerint (Persze ha nem valami más defekt miatt ne mvolt még lehetőséged szexelni)


25/f

2013. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Hát az tényleg ciki hogy 24 vagy.De hogy még lány is?Az már pofátlanság
2013. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nem az a lényeg hogy minél hamarabb elveszítsd, hanem, hogy mait átélsz, az szép és maradandó legyen.
2013. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa, de gáznak nem gáz.
2013. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ez gáz, az a gáz.
2013. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez így nem gáz. A gáz a miért mögött rejtőzhet.

És itt most mindenki a szexre helyzete a hangsúlyt... Öreg hiba. A probléma nem azon a téren körvonalazódik. Bár egy nőre nem annyira jellemzőek a huzamosabb egyedüllét után kialakuló rigolyák, mint mondjuk a fiúkra, akik tipikus agglegénnyé avanzsálódnak, de azért mégis ráteszi a billogot a természetére.

Nagy különbség, hogy tudod mit akarsz, vagy hogy tudod mit nem. És az, hogy tudod kihez vagy való, illetve kihez nem.

Persze, én most abból indultam ki, hogy aki 24 évesen szűz, annak még nem volt komoly párkapcsolata, elnézést az esetleges hibás feltételezésért.

De engem ez zavarna, illetve azonnal észre is venném, ha egy lány ilyen téren hiányt szenvedett. És nem feltétlen zavarna, egészen addig, míg nem kezdi el szégyellni és össze vissza kamuzni, majd az egészbe belecsavarodni. Mert az már teljesen kellemetlen és kiábrándító.

Szóval végszó: Akkor gáz, ha annak érzed, és akkor ha sajnálod magad miatta és próbálod leplezni,akár hazugságok árán, tehát nem önmagadat adod, hanem valami egész mást.

2013. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!