Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki megtudja mondani?

Valaki megtudja mondani?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam itt a gyakorin,láttam néhány kommentben,hogy írták ha valaki nem szűz az látszik az illetőn! Pontosan ez mit takar?? Hogy hogy látszik?


Előre is köszi a segítséget!


17/L


2013. jún. 25. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A lányoknál egyértelmű ugye. a Fiúknál meg annyi, hogy nem félénkek, és látszik hogy azért nem először csinálják. (magamból kiindulva)
2013. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha így lenne, nem lettek volna annyian kiakadva anno h még szűz vagyok, meg nem mondták volna h nem igaz meg h nem gondolták volna.
2013. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Miben egyértelmű a lányoknál??? Kifejtenéd 1.válaszoló??


2.Köszi :)

2013. jún. 25. 15:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ott van a dolog h első szex akkor látszik persze. Mind a két nem izgul, nem igazán tudja h mit csináljon.... stb.
2013. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szűzhártyának át kell szakadnia, ami első alkalommal vérzéssel jár... Tehát érted? Másodszor már nem vérzik.
2013. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5

Nekem első alkalommal sem vérzett és azóta sem uh ez nem tuti.

2013. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Külsőleg értettem,hogy látszik az emberen...nyilván amit leírtál tudom
2013. jún. 25. 15:24
 8/13 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Akkor eddig az én válaszom volt jó a kérdésedre :D Nyilván van akin látszik, de nem mindenkin. Rólam pl azért nem gondolták sztem, mert sosem voltam ilyen kis mimóza. Szexuális témákban is nyíltan beszélgettem másokkal, de sosem állítottam h nem vagyok szűz.

2013. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2013. jún. 25. 15:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Lánynál is,meg fiúnál is észre lehet venni,ha valaki figyel rá.PL ha ez kerül szóba,akkor elszégyenli magát,vagy minden esetre nem tud hozzá szólni.

Aki csinálta,az magabiztosabb is utána már.

2013. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!