Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma este bulizni megyek, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este bulizni megyek, de ha a barátnőm megtudja szakítani akar velem, milyen kifogásokat érdemes ilyenkor mondani?

Figyelt kérdés
:D Valami hihetőt hogy miért nem tudtam vele foglalkozni mert fontos dolgom volt:D

2013. ápr. 20. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Hazudni akarsz neki? Ennye, no.
2013. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed el magaddal bulizni?
2013. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
muszáj volt buliznod.
2013. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Jajj szivem, ne haragudj, de ma este nem birunk találkozni, iszonyatosan fáj a fejem és nincs itthon semmi fájdalomcsillapító, lefekszem egy kicsit aludni, felhívlak amint felkeltem.

Másnap felhívod, hogy sajnálom, de elaludtál és csak most keltél fel. Viszont a fejed legalább már nem fáj :)

2013. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az én párom is nélkülem jár bulizni (megvan az oka h én miért nem megyek de ezt most nem fejteném ki) és tökéletesen megbízom benne és sztem a barátnődhöz őszintének kellene lenned ne hazudj mert annak sosincs jó vége

20L

2013. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább egyenes lennék, ha hazudsz és úgy derül ki, az nagyobb gáz, N
2013. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ne hazudj neki!:)
2013. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem is akartam addig hazudni neki amíg nem akart korlátozni a szabadságomban, szóval szükséges
2013. ápr. 20. 16:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd el... Ha nem hagyod el, majd elhagy ő ha megtudja hogy hazudtál (és megfogja tudni mert mindig vannak jóakarók akik pofáznak). Ráadásul jogosan fogja azt hinni hogy megcsalod. Egy ilyen kapcsolatnak nincs értelme.
2013. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem ez a kérdés, de nem jó, amit csinálsz. Ha hazudsz neki, az bármikor kiderülhet, főleg ha ilyesmiről van szó, és akkor nem elég, hogy "nem fogadtál szót" neki, de még hazudtál is. És nyugi, akkor már tényleg helyből szakítani fog veled.


Állj a sarkadra és mondd meg, hogy bulizni mész és legyen szíves bízni benned, különben ennek a kapcsolatnak semmi értelme. De még mindig nem értem, miért nem mentek együtt bulizni?

2013. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!