Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyire normális, ha csak...

Az mennyire normális, ha csak a tapasztalatlan, szűz fiatal, tini lányokat kívánom leginkább?

Figyelt kérdés
Azt hiszem már nem is bírok leállni. Már 5 tapasztalatlan lányt vezettem be a dolgokba és nagyon rákaptam, szinten jobb ezerszer, mint egy tapasztalt csajjal csinálni. Nem csak a szexbe való bevezetés izgat, hanem maga a tudat is, hogy egy fiatal lányt én tanítok meg csókolózni először, sőt minden, amit velem csinál először izgat. Nagyon szeretem ezt csinálni és folyton ilyen lányokra vadászom, a tapasztalt csajok nem különösebben érdekelnek.

2013. jún. 25. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Azaz jól átvágod a csajokat. Mondhatom szép dolog...
2013. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
65%
Szerintem ez teljesen normális. Nem vetted még észre, hogy minden ilyen filmben a szűzlányokra hajtanak a férfiak? Nem vagy egyedül, ne izgulj.
2013. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Álljon meg a menet, hány éves vagy?!
2013. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

hááát, kissé fura...

én még szűz vagyok, sőt csókolózni se csókolóztam pedig lett volna rá alkalmam, de nekem fontos hogy az első az különleges legyen... szóval ha összetalálkoznék veled akkor tuti elmenekülnék :D mert csak maga a tudat hajt téged hogy megkaphass, de nekem ennél több kell ;)

2013. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
ez szerintem már nem normális. Vlaószinüleg valami kisebbségi komplexusból vagy önértékelési zavarból eredhet. Ezekszerint ki is használod őket és ezzel olyan törést okozhatsz bennük hogy utána soha nem heverik ki hogy pont egy ilyennek adták a szüzességüket. Én ezt egyltalán nem állitanám be olyan rendes dolognak mint ahogy te beállitottad magad hogy mekkora szivességet teszel nekik ezzel.
2013. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Köszönjük a reklámot.
2013. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
43%
küldj magadról képet! ;)
2013. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 WsAkosWs ***** válasza:
40%
Kár...
2013. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 csaky_baba válasza:
60%
Szerintem pedofil vagy
2013. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
40%
Ha 16 és 20 év között van a korod, akkor nincs vele semmi probléma. nem olyan fontos az aszüzesség, csak egy fogalom, a lányok nem nagyon törnek össze azért mert rossz emberek adták a szüzességüket, max azért hogy csak kihasználták...
2013. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!