Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért jelent sokat egy fiúnak,...

Miért jelent sokat egy fiúnak, ha a lány neki adja a szüzességét?

Figyelt kérdés

2 éve lefeküdtem egy fiúval, aztán szétmaradtunk.. lényegtelen. :) És mostanában találkozgatunk, együtt vagyunk és azt mondta, hogy nem is tudom mennyit.., nagyon sokat jelentett neki az, hogy neki adtam a szüzességem. :)(ő már régen nem volt az, jó sok nője volt már és 6 évvel idősebb nálam). Nagyon aranyos dolog.

Szóval milyen érzéssel tölti ez el a fiúkat? Miért jelent sokat?



2013. jún. 28. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ha együtt maradtok akkor megértem.. de így.. hülyeség amit mondott.. :)
2013. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor sem jártunk..

csak vele szerettem volna elveszíteni :)

2013. jún. 28. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nő létemre én örülnék ,ha ezt mondaná az az illető , amúgy ilyen sok nős pasiról van szó az én esetemben is .
2013. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert örül neki hogy megbíztál benne/kedvelted/szeretted annyira hogy neki add.
2013. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem érzem jelentősnek.
2013. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
azért mert tudat alatt a legtöbb fiú/férfi tisztában van azzal hogy ha egy lány lefekszik vele minden egyes alkalommal egy darabot a lány a fiúnak/férfinek ad magából és ezen darabok közül az első a legjelentősebb illetve a szüzességed az amit csak egyszer tudsz elveszíteni
2013. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól mondja az utolsó. A szüzesség pótolhatatlan és csak egy van belőle. Szexuális kielégülést és szerelmet akárhány pasinak adhatsz a másodiktól akár a több ezredik párodig.


De szüzességből csak egy van minden nőnek. Ezért az a legértékesebb.

2013. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!