Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kezdeményezzem a szexet?

Hogyan kezdeményezzem a szexet?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdeményezzem a szexet barátnőmnél?még mindketten szüzek vagyunk,de én már szeretném vele elveszíteni.Mindketten 18-ak vagyunk
2009. okt. 15. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Írj egy kedves verset. Vagy vegyél neki bögrét.
2009. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
mikor elbucsuztok csusztass a zsebébe egy p0rnó dvdt. biztos felizgul rá otthon és legközelebb ő fog rádmászni
2009. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle h ő akarja e? Ha nem akkor ne erőltesd.

De az orál, petting jöhet.

Ha tetszik neki, előbb utóbb úgyis vágyakozni fog utánnad, s fog még akarni ilyet kérni...

2009. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem kedvesen búgd a fülébe, hogy: "Dugnálak, mint a lopott biciklit, ribanc!" Egyértelmű célzás.
2009. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Rossz hozzáállásnak tartom, hogy azért, mert szeretnéd elveszíteni a szüzességed. Kívánod, vagy nem. Ha kívánod, úgy is jön magától. Puszilgatás, simogatás, és utána az érzés ami jön, már az fog irányítani titeket, a vágy. Zene, gyertya, szép szavak egy nyugis helyen, nem erőltetve semmit.
2009. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
mond neki: makkomra ribanc!!!
2009. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
sztem mikor nem figyel egy szamrájkardal vágd fejen,kösd ki az ágyhoz és dugd meg szárazon. én midnig így csinálom
2009. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Szia, lefeküdnél veled?"
2009. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!