Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy terhes lettem?

Lehetséges, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
A barátommal nem feküdtem le, de már volt, hogy pettingeltünk ruhán keresztül, de nem emlékszem olyanra, hogy elélvezett volna, viszont nekem egyszerűen nem jön meg. Még nem állt be rendszeresen, de már 35 napja nem jött meg előtte meg 23-33. nap között jött meg. Most ez lehetséges, hogy valahogy teherbe estem? ne ítéljetek el emiatt, mert tudom hülyeség volt és nagyon félek, hogy teherbe estem.

2013. jún. 30. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

Várj egy kicsit, ha pár napon belül nem jön meg, érdemes orvossal megnézetni.

De nekem az elején, jó én 12-3 éves voltam, volt hogy 4 hónapra kimaradt a menstruációm, csak úgy. Örültem is neki.

2013. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nekem már lassan három éve van...17 éves vagyok, és ez most csak simán késik, vagy bajban vagyok?
2013. jún. 30. 10:26
 3/9 anonim válasza:
Biztos nem vagy terhes. Olyan miatt ne is féljél. Menj el orvoshoz mert ennek más oka van. De az is lehet hogy csak az idegeskedéstől.
2013. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
anyu is ezt mondta, hogy stressz miatt és már napok óta azt várom, hogy mikor jön meg (persze anya nem tudja, hogy pettingeltem a párommal) és már egyre idegesebb vagyok emmiatt
2013. jún. 30. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom max 13 éves lehetsz, ebben a korban meg még nem szokott rendszeres lenni a menstruáció. Ne stresszelj a nagy semmin, mert attól viszont késhet, valószínűleg nálad ez a helyzet. Viszont ajánlom a www.kamaszpanasz.hu oldalt, itt utánanézhetsz a szexnek, védekezésnek és a terhességnek is. Nekem ne gyere itt azzal két hét múlva, hogy "a barátom bedugta gumi nélkül de csak 3,231 másodpercre, lehetek-e terhes". Szóval szerintem közösen üljetek le a gép elé, és olvasgassatok a dologról, mindenképp hasznos lenne. A lényeg pedig az, hogy ne stresszelj. :)
2013. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most olvasom, hogy 17 éves vagy, akkor az első mondatom első 5 szavát visszavonom, de a lényeg megmaradt: tájékozódj, és ne idegeskedj. :P :)
2013. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és még nem állt be azt tudom, de ennyi idő után már megszokott jönni
2013. jún. 30. 10:30
 8/9 anonim válasza:

"A barátommal nem feküdtem le" - ha mással sem, akkor nem vagy terhes.

"de már volt, hogy pettingeltünk ruhán keresztül, de nem emlékszem olyanra, hogy elélvezett volna" - nem tudom, pontosan mit csináltok, de ettől sem lehetsz. Ha még nem élvezett el, pettingeljetek jobban:))

2013. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azóta már voltam beteg, szóval csak paráztam a semmi miatt :)
2013. júl. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!