Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vagyok ennyire gátlásos/...

Miért vagyok ennyire gátlásos/szégyenlős?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak normális válaszokat szeretnék..

Mennyire vesz részt a szüzesség abban hogy szégyenlős vagyok.Nehezen engedem el magam még akkor is ha csak beszélgetnem kell egy olyan fiúval aki nagyon tetszik. Nagyon küzdök ellene hogy ne így legyen.. Félek találkozni olyannal akit nem személyesen ismertem meg, attól tartok hogy nem tetszem neki megilyenek.. :(


2013. jún. 30. 23:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*18/L
2013. jún. 30. 23:49
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ez aranyos :D
2013. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a természeted, nem hiszem, hogy a szüzesség miatt. De egy komoly barát valószínűleg sokat oldana ezeken. Pl az ilyen szűz lányokat szeretjük, kicsit félénk, kicsit gátlásos, de mégis jó vele (többi tulajdonség, preferencia stimmel)


25/f

2013. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztó aranyos :) Szerintem gyakorlat kérdése, beszélgess, ismerkedj sokat, először barátokkal, aztán új emberekkel is. Van aki zárkózott típus, nincs ezzel semmi baj, én is ilyen vagyok.

19/F

2013. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A gátlásaidat egyről a kettőre nem tudod levetkőzni, ezzel gondolom tisztában vagy. Azért ismerkedésnél ne görcsölj rá, elmész, adod magad, ha nem tetszik, nem illetek egymáshoz, akkor pedig nem találkoztok többet. Nincs ebben semmi rossz. A szüzesség elvesztése nem tudom, hogy segíthet-e, nekem nem segített, idegen emberekhez oda nem mennék. Szóval gátlásos maradtam, én már nem is küzdök ellene...
2013. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan srácot aki ezt képes tolerálni. A szüzesség elvesztését sok lépésnek meg kell előznie (szerintem). Mindig csak addig menjetek el, amíg számodra kellemes.
2013. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
aranyos az tény :) de sok idő meg fárasztás, még szét rakja a lábát egy ilyen nő, szóval felejtős...
2013. jún. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Örülök hogy nektek ez aranyos. :D

Egyébként nem zavar hogy szűz vagyok , már mint nem akarom csak úgy ezek miatt elveszteni. :)

2013. jún. 30. 23:54
 9/15 A kérdező kommentje:
23:54 .. Szerintem ha én szeretek valakit , meg ő is engem. Akkor talán nem olyan sok idő , nem gondolod? :)
2013. jún. 30. 23:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, ha neten ismerkedésnél tartasz vagy legalábbis izgulsz első találkozásnál. :)
2013. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!