Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20-on éves szűz lányok, ti...

20-on éves szűz lányok, ti hogyan viszonyultok a férfiakhoz és miért tartottátok még meg a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs egy helyes pasi sem a közelben.. és nem megtartottam, hanem így alakult és nem is érdekel a szüzesség téma, nincs jelentősége
2013. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszonyulnak? XD
2013. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bár én fiú vagyok és 19 de ezért tartottam meg és még tartom is.: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4499..
2013. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen vesztettem el. Nem éreztem magam elég jó és szép lánynak, keveset kommunikáltam pasikkal, akkor is feszengtem és mindig meg akartam felelni, emellett viszont senki nem tetszett igazán. Eleve a környezetemben a szexről nem esett annyi szó, nem kívántam annyira, vagy csak elnyomtam magamban...

Aztán így alakult. Elment az idő pasik nélkül.

2013. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem "tartottam meg" az ég világon semmit... egész egyszerűen nincs igényem szexre viszonzatlan érzelmek híján.
2013. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!