Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy jó csajról megtudnátok...

Ha egy jó csajról megtudnátok hogy 23 évesen szűz még és soha sem volt pasija, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szépségkirálynő típus, plázacica sem vagyok, de azért nem vagyok olyan bűnronda. A pasik sokszor megnéznek, lett volna 2-3 olyan aki felajánlotta hogy megd*gna de nem éltem a lehetőséggel. Meg az a baj hogy válogatós vagyok, nehezen nyílok meg, idő kell hozzám + nem járok el kb sehova, barátaim sincsenek. Mit gondoltok egy ilyen csajról?
2013. júl. 3. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
te vagy az egyik gyöngyszem a mai szemetekkel teli világban 16/L
2013. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit konkrétan.

Nem aggasztana,ha erre irányul a kérdés.

2013. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
hát nem is tudom.. semmi rosszat nem gondolnék róla...
2013. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%

Azt, hogy valami a lelkében nincs rendben, hogy ennyi idősen nem talált a sok pasi kötül olyat, akiben bízna annyira, és szeretné annyira, hogy neki adja magát.

Én ezt gondolnám.

2013. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mert pár hete randizgattam egy sráccal. Olyan aranyos volt velem, annyira megtalálta hozzám az utat és én már kezdtem beleesni. De mikor beszélgettünk elmondtam hogy soha sem volt még pasim, és szűz vagyok. Nézett egy nagyot, azt mondta hogy ezzel nincs baj. Még utána 2 alkalommal találkoztunk és kidobott. Tudom hogy az ilyeneket hagyni kell, de sz*rul esik. Mert én vele már akartam volna mindenfélét...Pont addig jutottunk el a találkozgatással, hogy belementem volna vele akár a szexelésbe is hamarosan.
2013. júl. 3. 18:12
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy jobbat érdemelsz, mint ő...
2013. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kifejezetten örülnék neki :)
2013. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem jársz ki sehova, nem is nagyon tudnánk találkozni, hogy ez kiderüljön. A szűz lányokkal egy baj van, hogy bizonytalanok és félnek, még egy apróbb közeledéstől is. Ha tudnám, hogy érdeklődsz irántam és te is szimpatikus vagy, akkor az ilyesmi nem jelentene akadályt. De ez személyiségfüggő.
2013. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem abszolút nem zavarna, és téged sem kéne, hogy zavarjon, ez csak a mai világ hatása, hogy ezt különc dolognak tarják sokan pedig nem az :) A helyedben meg jól megválogatnám a pasikat, és ne dőlj be minden jött-ment hulladék férfinak :D
2013. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincsen semmi gond. Az emberek keresgélnek ismerkednek. Nem minden a szex. Találj egy olyan társat akivel megérted magad.
2013. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!