Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy győzzem le a félelmet?

Hogy győzzem le a félelmet?

Figyelt kérdés
A barátom leakar velem feküdni,de én még szűz vagyok,ő pedig nem.Szívesen benne lennék,de anyukám miatt félek ettől az egésztől.Nagyon ki akadna,mert célozgatott,hogy akkor költözhetek oda ahhoz,akivel hemperegtem.Mit csináljak?15 évesek vagyunk
2013. júl. 3. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ez baromság amit anyukád mondott
2013. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukádnak van igaza, csak félt téged :) Hidd el, még rengeteg időd van, ha a barátod tényleg szeret, tud még várni rád, ha meg közben rettegsz, hogy kiderül, nem lesz jó az első alkalom.

18/L

2013. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)
2013. júl. 3. 22:10
 4/8 anonim válasza:
ha igazán szeretitek egymást akkor még rá értek, vannak fontosabb dolgok is mint ez 21/L
2013. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. elfelejtettem odaírni hogy úgyse engedne el :D
2013. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még vele.
2013. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elsőt érdemes egy arra érdemes emberrel megtenni, tehát a féltés jogos. De ettől függetlenül anyukád hozzáállása mintapélda a szar nevelésre...

Csak annyit ér el vele, hogy titkolózni fogsz előtte, és félsz majd elmondani azokat a dolgokat, amikben talán tudna tanácsot is adni...

2013. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek úgy sietni? Ha igazán szeretitek egymást, akkor egy ideig még tudtok várni!
2013. júl. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!