Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek a szerelemtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a szerelemtől, hogy győzzem le ezt a félelmet?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatom négy évig tartott, nagyon szerettem a barátomat, szerelmes voltam belé, de egy idő után megtudtam, hogy ő igazán sose volt szerelmes belém... tudom, hogy mindennél és mindenkinél jobban szeretett, de nem volt szerelmes, csak úgy volt vele, hogy igazából minden téren tökéletes vagyok neki, le tudná velem élni az életét, ilyenek... tudom, hogy így is lett volna, és mindig kitartott volna mellettem, de ez mégis annyira kiábrándító volt, mikor ezzel szembesültem. Akkor nagyon összetört bennem valami... Utána még együtt voltunk sokáig, de csak egyre rosszabbul éreztem magam, végül szakítottam.

A mostani barátommal pár hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem, ő is szeret engem, állítása szerint szerelmes is belém, de én már nem merem ezt elhinni. Pedig tudom, hogy így van, de emiatt nem merem teljesen átadni magam ennek az érzésnek, mert félek, hogy aztán kiderül, hogy ő is csak úgy elvan velem és kész.

Hogy lehetne ezt a gondolatot elfelejtenem?

22L


2013. márc. 7. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ha jobban elmélyül a kapcsolat,mint az előző,akkor már nem fogsz ezen rágódni,de ehhez idő kell.
2013. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Doki. ***** válasza:
Nem a szerelemtől félsz, hanem, hogy nem szeretnek viszont. Ezek olyan dolgok amikben sose lehetsz biztos. Olyasmi mint a bizalom. Bízol valakiben , de sosem tudhatod , hogy helyesen teszed-e. Csak reménykedni lehet. Azt pedig érzed, hogy szeret. Ha bízol benne hidd el neki.
2013. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meghalt barney stinson ti meg itt bohockodtok :(
2013. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Nem hótt meg, csak kamu, mint a Bud Spenceres hírek
2013. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!