Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése után, ha...

Szüzesség elvesztése után, ha van vérzés, elég betenni egy tisztasági betétet? Nem ázik át?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
mi azt honnan tudjuk, hogy mennyire fogsz vérezni?? hát tegyél be egészségügyit, és nem lesz baj.
2013. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

egyáltalán nem fogsz annyira vérezni, épp h egy pár apró pecsét lesz maximum. :)

tisztasági bőven elég!

2013. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Elsőnek: nem is az volt a kérdésem, hogy mennyire fogok vérezni, hanem, hogy elég-e a tisztasági betét, úgy más tapasztalatai alapján...
2013. júl. 4. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz nagyon vérezni, én például egyáltalán nem véreztem (vagy csak nem vettem észre), de baromira fájt. Szerintem egy tisztasági betét is elég, de lehet, hogy be se kell raknod semmit, hiszen ez nem olyan, mint a menstruáció, hogy folyamatosan vérzel.
2013. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze elég! nem vérzel annyira bàr kinél hogy. de a betét az pont jo nem fog àtàzni.
2013. júl. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!