Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés amikor egy...

Milyen érzés amikor egy lánynak elveszed a szüzességét? Mármint fiú létemre mit fogok érezni?

Figyelt kérdés

Hallottam más sokmindent, de nem tom mi az igaz. Vagy nekem fel se fog tûnni a dolog?? Hogy csináljam??? Még nekem is most lesz az elsõ és nem ártana pár jó tanács. H lassan, finoman stb ...

Hülyék kíméljenek!!



2013. júl. 4. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagy a szerszám akkor csak óvatosan! Jól be kell nedvesíteni a nunit :) Vigyázz mert a csajnak rossz érzés lesz ha nem elég nedves, :S
2013. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát mindenképp fura lesz... Ha szereted a lányt, akkor szar lesz neked, mert látni fogod az arcán hogy fáj neki... De mégis jó lesz, mert ha tényleg szeretitek egymást, akkor mind2en jobban fogjátok magatokat érezni, hogy a másikkal vesztettétek el, mert vigyáztok egymásra
2013. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!