Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális lenne? Hogy állítsam le?

Normális lenne? Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Én 14 (nemsokára 15) vagyok, a barátom 20. Ő már szeretné, hogy megtörténjen, de én még 1-2-3évet várni szeretnék, ő viszont 2hónap múlva gondolta. Nagyon félek (szűz vagyok) de nem akarom tönkretenni a kapcsolatunk, szeretném, ha boldog lenne velem.

Csak normális válaszokat kérek.:)

14/L



2013. júl. 8. 19:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
hidegvízzel:D
2013. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

Ott fogy hagyni. Húsz évesen iszonyat türelmelten már az ember nem természetes ilyen idősen szűznek lennei a csávó enyhén kattant meg leszel erőszakolva.


Hacsak nem ti vagytok Skyler és Shelly Marsh.

2013. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kiemelem: 'normális válaszokat'
2013. júl. 8. 19:16
 4/22 A kérdező kommentje:
2. Válaszolónak köszii:/
2013. júl. 8. 19:17
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez sablonosan fog hangzani,de ha tényleg szeret akkor bír várni egy kicsit.

u.i.: szerintem pont ezért nem jó ekkora korkülönbség ebben a korban..valahol a srácot is meg lehet érteni,hiszen felnőtt férfi.De ha nem akarod inkább ne csináld,mert életre szóló rossz élményed lesz(mint nekem az első csók)

2013. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd meg, ha felkészültél. Ha szeret, megérti.
2013. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy tűnik a leírásodból, hogy nagyon megértő lenne. Én eleve nagyon csodálkozom, hogy egy 20 éves srác mit akar egy gyereklánytól, mivel 14 évesen az vagy. Neked azt tanácsolom, hogy ne feküdj le vele, mert nem természetes dolog úgy nekimenni, hogy nagyon félsz és nem is akarod, de megteszed, mert különben tönkremegy a kapcsolat, ergo elhagy. Ilyen körülmények között kétlem, hogy ez jó élmény lenne neked, szerintem a srác csak kihasználna, majd miután kiélte magát veled, dobna, mondjuk azért, mert már nem kötöd le, túl gyerekesnek tart, vagy csak talál egy új valakit. Sajnálom, de én nem tudnám elhinni a helyedben, hogy egy felnőtt srác, ha nem akar várni, valóban szeret is.

Úgy állítsd le, hogy megmondod, hogy nem akarod és félsz.

2013. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
nem vagy normális összejössz egy húsz évessel ?? szerinted az hon állná meg hogy megba*zon.... ha összejöttélvolna egy korodbélivel akkor mondhatnál neki ijet..
2013. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
sajnos a jelenlegi életkorotokban túl sok a 6 év korkülönbség. nem kellene együtt lennetek, össze sem kellett volna jönnie egy 20 évesnek egy olyan gyerekkel, mint te vagy.
2013. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Régebbről ismerem. Megbízható, kedves. Én is sokallottam ezt a körülönbséget, de ismerek olyan párt, akik között 14év van. Már egy ideje együtt vagyunk, most hoztam hülyeségből fel a témát... Nagyon szeretem, a tanulásba is besegít meg úgy mindenbe:) de a szexhez nyilván még kicsi vagyok, és egy olyan fiúval szeretném az elsőt, akivel több mint 1 éve együtt vagyok, ezért tettem fel a kérdést, szeretném, hogy megvárjon
2013. júl. 8. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!