Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha anya elvisz a nődokuóihoz...

Ha anya elvisz a nődokuóihoz és én megmondom a dokinak hogy ne mondja el anyunak hogy nem vagyok szüz, és anyu rákérdez akkor a doki mit fog neki mondani? (15éves lány vagyok)

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet megállapítani,hogy hoygan vesztetted el....Ezt a doki anyudnak sztem úgy is el fogja mondani,de a kérdésedre a válaszom az előbbihez hasonló:nem monddhatja el neki,mert az orvosi titoktartás kötelezi!!
2009. okt. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

na figyi már. anyád rákérdez az orvosnál h szűz vagy e még. erre az orvos azt feleli, h sajnálom, nem válaszolhatok, mert köt a titoktartás. szted anyád mitfog gondolni???? TITOKTARTÁS!!! de milyen titok? mi itt a titok? jaaaaaaa...hogy a kislányom már nem szűűűűűűz???

elég egyértelmű. jobban jársz ha szépen bevallod anyádnak még a vizsgálat előtt. az orvos hiába nemmondja el, anyád rögtön levágja, ha az orvos aztmondja h TITOKTARTÁS!

2009. okt. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Dugni menő volt, de felvállalni már nem? ájájáj
2009. okt. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

1:20asnak igaza van. Ilyen kor egyébként úgy felhúzom magam. Egyes anyukák hogy képesek ilyet csinálni? Oké hogy érdekli h mi a szitu, de az azért nem túlzás hogy csak azért rángatja el szerencsétlen lányát a nőgyógyászhoz, hogy vmi vadidegen 50 éves faszi (itt az orvosra gondolok) ugyan nyúlkáljon már egy kicsit és nézze már meg hogy szűz e még a kislánya. Sztem ez tök szemétség...Anyám ilyet meg merne velem tenni...


Én egyik barátnőmnél is hasonló volt a szitu, csak az a baj, hogy mikor anya és lánya odaállítanak az orvoshoz, hogy ilyen jellegű vizsgálatra jöttek, akkor ha anyuci nagyon erőszakos, akkor be akar majd menni a lányával a vizsgálatra is, hogy ne tudjanak eltitkolni előle semmit. Bnőm meg mondta nekem, hogy ilyenkor nem tudja azt mondani az anyjának h ne jöjjön be vele, mert akkor meg rögtön gyanút fogna, hogy na vajon mit akar eltitkolni előle. Szóval ez a titoktartás dolog nem működik 100%osan, mert akkor azt kéne hogy az orvos először kötelezően csak a pácienst hívja be (egyedül!) és vele beszélgessen el... sztem legalábbis ez lenne a legjobb, de sajna nem így működik


(18/L/)

2009. nov. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!