Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúk miért akarják elveszten...

A fiúk miért akarják elveszteni a mai világban a szüzességüket minél hamarabb? Hova lettek a rendes tisztességes fiúk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 17:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
42%
Ha már annyira a fiúkról beszélünk akkor azt tudni kell hogy a fiúknak nincs szűzhártyájuk így nem lehetnek szüzek. ;P
2013. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
De utána még hetekig élvezhetetlen a szex.
2013. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul sikerült első néhány szex miatt lemondani valakiről aki esetleg minden más tekintetben főnyeremény, kissé érdekes...
2013. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

# 22:

Már miért lenne rossz? Saját tapasztalatból mondom, hogy mikor először voltam együtt a párommal, el sem hitte, hogy szűz vagyok. Másfél órán keresztül "bírtam" orgazmus nélkül, ő is nagyon élvezte. Utána pedig csak jobb lett.


Nem tudom milyen tapasztalat alapján írod ezeket.

2013. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
en 21 eves fiu vok szuz.
2013. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló. Aki lepontozott az érdekelne, hogy miért? Nem akarok veszekedni, de mi nem igaz abban amit leírtam?
2013. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Én nem akarom minél hamarább. Eddig nem érdekelt ez a szűz mizéria, ezután sem...

És a kiszemelt lánynak is megmondtam, és Ő is, hogy mikor vesztette el.


20f

2013. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
én itt vagyok rendes fiúcska vagyok, de rád másznék 2 hét alatt mert már nagyon szétszed a tesztoszteron :D ez van
2013. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
mert a haveroknál akkor vagy nagy.. (én megbántam)14/F
2013. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
Hát...én kb. 21 voltam, amikor elvesztettem, de nagyon megbántam. Az indított, hogy "ki kell próbálni" Ez tini lányhülyítő magazinban olvasott ostoba szöveg volt, amit a húgom járatott; már akkor rájöttem,hogy nem értelmes indok ez, de nem bírtam leállni. Egy k volt, akivel a legegyszerűbb volt megejteni, utána évekig nem tudtam leszokni a k-k-ról, s a lelkivilágom is teljesen megváltozott, negatív értelemben. Szinte reménytelen volt, hogy ebből ki tudok jönni. A családom nem tudott róla, de volt, aki érezte, s én rendkívül szégyelltem magam a tisztességes nők körében. Volt, amikor kifejezetten fájt a kielégülés, mert világosan tudtam, hogy ennek az emberségem, ha úgy tetszik, beteljesülése szempontjából semmi perspektívája nincs. Itt egy picit megállnék. Lehet, hogy erre valaki azt mondja, hogy más egy prosti és más egy barátnő, de kénytelen vagyok egy finom, ám határozott ellenvetéssel megcáfolni e vélekedést. Az én esetem határozottan mutatja, hogy miközben, tán így is érthetjük, hogy egy szabadabb életet próbáltam megvalósítani, valójában kialakult bennem egy szenvedély, melynek rabja lettem. Nyilván nem tűnik ennyire durvának egy kölcsönös megegyezésen alapuló kapcsolat, v viszony, de ha önzés vezeti, a szenvedélyek rabságát, az emberi kapcsolatok kuszaságát hozhatja magával minden olyan kapcsolat, ahol az egyik fél csak kielégülési lehetőséget keres a másikban. Ugyanis, mint később sikerült megfogalmaznom, ha valaki szexuális kapcsolatot létesít, az, ha tetszik neki, ha nem, az egész személyiségére kiterjed. Vagyis nem tudja kikerülni, hogy a személyiségének az egészével, a teljes foglalatával, más szinonímával, a lelkével ne forduljon a másik felé. Ennek fényében minden szexuális aktus kifejez egy burkolt, de konkrét állítást, hogy "teljesen átadom magam neked." Ezért nem mindegy, hogy csak úgy szexel-e valaki, mert neki jól esik, v pedig tudomásul veszi-e, hogy e cselekedetnek egzisztenciális jelentése van, melynek fényében akkor válik igazmondóvá, ha időben is egy olyan keretet tud ennek feltételeként elfogadni, ami ezt a kizárólagosságot megjeleníteni. Ezt a keretet nevezzük házasságnak. Ha az ember csak az álmodozás szintjén marad, akkor fennáll a maszturbació veszélye, aminek káros voltát a nyelvi megjelölés is megmutatja: a 'maz-, 'mazo-' igekötő tudomásom szerint visszahatást fejez ki, a 'turbare' ige pedig összezavarást, összekeverést. Aki maszturbál, tehát önmagát zavarja össze. Én is ennek a szokásnak lettem a rabja, s ezért kezdtem nézni a húgom újságjait, amelyek pedig a gimnáziumi tini-társai révén kerültek az érdeklődésébe anno.Az én prostikhoz való járásomban is szerepet játszott az, hogy menő akartam lenni. Tettem ezeket általában úgy, hogy tisztában voltam a felelősségemmel. Ezt nem akarom eltussolni, de ennek kapcsán ki szeretném emelni azt a medián keresztül érvényesülő tudatos züllesztést, melyet a világ szinte valamennyi nemzete ellen folytat az "új világ" megteremtését - persze a saját vezetésével - elérni kívánó nemzetekfeletti csoport, melynek egyik eszköze az ellenfél nemi erkölcs téren való gyengítése; és - bár nem tudom teljes mértékben ennek a számlájára írni - szeretném kiemelni a társadalom e téren megnyilvánuló fertőzöttségét, melynek okán nem tudja a helyeset a helytelentől ezen a téren sem megkülönböztetni, ami az emberi kapcsolatok, családok helyzetének kuszáságát is eredményezi, amit pedig az utódok továbbgörgetnek.
2013. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!