Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell azt hazudni, hogy...

Miért kell azt hazudni, hogy nem ciki a szüzesség - bizonyos kor felett?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést olvasok, ahol agyba-föbe nyugtatják a 20 év feletti szüzeket, hogy nem gáz, ha ciki, föképp a lányoknak mondják, hogy legyen rá büszke, hisz mennyire fog neki örülni a barátja, ám a valóságbam már nem így megy.


Én 19 évesen vesztettem el, de akkor màr éreztem egy ideje a lesajnálàst, és azóta sem látok mást, minthogy lenézik és kissé lesajnáljál a huszonéves szüzeket. Ha szóba kerülnek, az elsö gondolat az, hogy biztos valami probléma van velük, ha "senkinek nem kellettek", a fiúk meg egyenesen menekülnek tölük, hogy mégse nekik kelljen már egy 21-22 éves szüz lànnyal kezdeni.


Ha a valóságban ez megy, itt miért kell álszentnek lenni?


2013. júl. 14. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne te mond már meg hogy hazudok-e vagy sem. Tudod így sok féle ember van a földön. Van aki cikinek tartja van aki nem, van akit izgat ha a másik szűz van akit nem. Miért kell játszani itt a hülyét?
2013. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne álszentség? Netán mindenkit ismersz itt, hogy jobban tudod mindenkinél mit gondol?
2013. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
engem nem akadaolyazna meg ez semmibe , hogy egy huszoneves lannyal legyek es meg szuz legyen
2013. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 éves szűz srác vagyok, és én kifejezetten örülnék, ha egy korban hozzám illő, de még szűz lánnyal veszíthetném el, legalább nem érezném annyira cikinek, hogy még tapasztalatlan vagyok.
2013. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
srácnál szerintem ciki, csajnál én örülnék neki.
2013. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te 23/F vagyok és rohadtul nem zavarna ha egy korombeli szűz lánnyal jönnék össze. Nem érdekel, nem ciki, sőt tök jó mert még nem vettem el senkiét sem és úgy érzem, hogy egész jó lennék benne.
2013. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel mindenki picit másképp van, nekem neml enne ciki ha akivel együtt lennék 22 évesen lány ként még szűz lenne és én lenné az első ráadásul nem gondolnék róla semmi rosszat hogy nem kellett senkinek stb, viszont lehet hogy én vagyok rosszul összerakva számítanék rá hogy előbb-utóbb mással is ki szeretné próbálni és lehet hogy akkor elhagyna megcaslna stb aztán esetleg visszajönne. Nem akarok általánosítani de nyilván más utána egy kapcsolat ha már akár a pasi akár a lány tudja hogy milyen természetű berendezésű pasi/nő jön be neki szexuálisan. Minden esetre én nem tartanám cikinek és nem is menekülnék min t ahogy annak idején sem menekültem a szüzektől.
2013. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Âltalàban szerintem is arra gondolnak, hogy valami gáz van az illetővel. Ami engem illet, nem érdekel, hogy ki mit gondol, nem talàltam mèg olyan sràcot akivel elveszteném, holott lenne rá jelentkező bőven. 20l
2013. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

én imádom a szűz csajokat, kimondottan vadászom őket

szeretem bevezetni őket az ismeretlenbe, és imádják!

nem vagyok nagy csajozós figura mindig is hosszútávú kapcsolataim voltak és még sosem volt egy éjszakás kalandom szerintem azt a gyengék találták ki.

én örülnék neki ha találkoznék egy szűz csajjal, aki nekem is bejön! szóval szerintem nem minden esetben a szüzesség ténye a buktató

2013. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerűen baráti körtől függ, van akik közt 10 évesen már ciki hogy hú nem csókolózott és 13 évesen illik elveszteni...


Rossz a társaságod, ennyi...az erkölcsi norma utcánként más

2013. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!