Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell azt hazudni, hogy...

Miért kell azt hazudni, hogy nem ciki a szüzesség - bizonyos kor felett?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést olvasok, ahol agyba-föbe nyugtatják a 20 év feletti szüzeket, hogy nem gáz, ha ciki, föképp a lányoknak mondják, hogy legyen rá büszke, hisz mennyire fog neki örülni a barátja, ám a valóságbam már nem így megy.


Én 19 évesen vesztettem el, de akkor màr éreztem egy ideje a lesajnálàst, és azóta sem látok mást, minthogy lenézik és kissé lesajnáljál a huszonéves szüzeket. Ha szóba kerülnek, az elsö gondolat az, hogy biztos valami probléma van velük, ha "senkinek nem kellettek", a fiúk meg egyenesen menekülnek tölük, hogy mégse nekik kelljen már egy 21-22 éves szüz lànnyal kezdeni.


Ha a valóságban ez megy, itt miért kell álszentnek lenni?


2013. júl. 14. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem van szűz barátnőm, és akarja a szexet, de én inkább várok a házasságig.
2013. júl. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tőlem 20 évesen kérdezték,hogy szűz vagyok-e.Majd a következő kérdés:homokos vagy? :((
2014. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!