Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátommal megtörtént az első...

Barátommal megtörtént az első alkalom de a gátamnál erős fájdalmat éreztem és érzek most is. Miért?

Figyelt kérdés
Mintha átszakadt volna vérzik is picit, pedig eléggé felizgultam és óvatosan csináltuk.Miért van ez? Egyébként mindig is nagyon érzékeny voltam azon a területen. Milyen kezelést lehet rá alkalmazni hogy elmúljon a fájdalom? Úgymond csak kitágultam? Normális ez?

2013. júl. 14. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostantól ott fogsz kakilni, ahol eddig pisiltél. :/
2013. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lófasza van a barátodnak?Az kemény hogy egy dugással leamortizált .
2013. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ,te retardált anonym paraszt!

Normális válaszokat kérek, mint mondtam nekem túlérzékeny az a terület és az a kérdés hogy lehet kiküszöbölni ezt...elég kellemetlen

2013. júl. 14. 23:46
 4/6 anonim válasza:
Szerintem csak most szokik hozzá a gátad. Minden egyes alkalommal jobb lesz, ne aggódj. Esetleg jegeld picit, ha nagyon fáj.
2013. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod:)
2013. júl. 15. 13:51
 6/6 anonim válasza:
hintőporozd:)
2013. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!