Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk szerintetek miért fél...

Fiúk szerintetek miért fél egy lány attól, hogy lefeküdjön egy fiúval, ha még szűz? Am. Lány vagyok, csak kíváncsi vagyok a fiúk véleményére

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem, mert egyszer beszéltem egy fiúval erről és nagyon meglepődött, amikor mondtam, hogy (részben)attól félünk, hogy fáj...
2009. okt. 19. 20:59
 1/10 anonim válasza:
100%
szerintem a lányok neveltetésükből kiindulóan sokkal zárkózottabbak e téren, félnek az új "kalandtól" nehogy rosszul süljön el a dolog :) ...szerintem
2009. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) Jah és légyszi írjatok életkort is ha lehet!
2009. okt. 19. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

ja neveltetés, a lányok mindenféle új dolgot tökèletesen szeretnének megélni, mert otthon is próbálnak nekik minden boldogságot megadni, így aztáb nem igazán reálisan làtjàk a témár:

"majd az igaz szerelmemmel, akivel teljesen megértjük és szeretjük egymást; úgy szeretném, hogy amikor eljön az idő, tökéletes legyen, bla bla bla..."

kb annyit tudok mondani, hogy ideje visszatérni a mesevilágból, kislány


az én barátnőm se hajlandó semmi ilyesmi testiségre, amikor kérdem, hogy miért nem, mindig azt mondja hogy: nem tudom

ezzel rendesen fel idegesíteni

2009. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok,de talán magamból kiindulva tudom a választ.

Szóval szerintem azért mert mindenki fél az új dolgoktól,belénk magyarázzák hogy fáj,vérzel,nem kellemes az első együttlét,holott ez nem biztos hogy így van.Aztán ha kipróbálod akkor nincs megállás,mindig kívánja az ember és szídja magát,hogy "miért nem tettem meg előbb",hisz rájön hogy a szex igenis kellemes időtöltés azzal az emberrel akit szeretsz s aki szeret.

17/L

2009. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a tapasztalatlanságból adódik és a szégyellőségből, semmint a fájdalom. Az másodlagos.

21/L

2009. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2009. okt. 24. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem minden lány olyan, hogy az igaz szerelemmel, stb, inkább az, hogy egyrészt mindenki kibukna a családból, ha tizenakárhány évesen kéne fizetniük az első abortuszt, ők sem örülnének neki, meg a fájdalom. Ehhez semmit sem kell senkibe se nevelni, aki cseppet informálódott, tisztában van vele. A pasiknak könnyű, max nem lesz olyan a teljesítményük, és korábban elmennek. Az aztán a tragédia...
2009. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem a fájdalomtól is, meg attól, h béna lesz. én pl. az utóbbitól féltem...

18/L

2009. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fajdalom...jo,hogy a fiuknak nem faj semmi csak elvezik.Pfff aki meg nem turelmes a baratnojehez mert b*szhatneka van menjen egy k*rvahoz!
2009. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom melyik lány örülne annak, ha még nincs felkészülve arra, hogy lefeküdjön a pasijával, és ő meg el akarna menni egy kúrvával lefeküdni :S
2009. okt. 25. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!