Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lány 15 évesen veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a hurrogások, nem akarom még, de a szüleim állandóan szóba hozzák szinte naponta, hogy még nehogy lefeküdjek a barátommal. Még nem tervezem, hogy lefeküdnénk, de szerintem annyira nem kiborító, ha szeretjük egymást. Ezt csak én gondolom így?

2013. júl. 16. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Mire jo hogy ilyen koran elvesztitek?? Legyszi valaszolj koszi .
2013. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem 15 évesen még korai lenne elvesztened a szüzességed...de mindenki más.Ha tényleg szereted és úgy érzed megbizól benne akkor bármi történhet.A te döntésed.
2013. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zeds Alive válasza:
Kérdezd meg magadtól. Akarok én terhes lenni?...am meg van egy pár barátom akik 15-14 évesen vesztették el és már bánják..de a te döntésed..
2013. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Pedig nincs igazuk.

Kb mostanában lenne normális, persze védekezés mellett.

2013. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az első mondatba leírtam, hogy még nem akarom csak nem értem, hogy a szüleim mért háborodnának ezen fel...
2013. júl. 16. 23:25
 6/11 anonim válasza:
71%

Én is 15 voltam, amikor elvesztettem, 3 hónapja voltam együtt barátommal. Utána viszont még 2 évig együtt maradtunk. :) Én egyáltalán nem bántam meg, semmi hátrányom nincs abból, hogy 15, és nem 18 évesen veszítettem el.


Nem baj, ha valaki korán kezdi el, ha felelősséggel tudja csinálni. Anyukám mindig azt mondta, hogy ő nem bánja, ha lefekszünk, csak szóljak neki mindenképp, hogy adjon gumira pénzt...

2013. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 skyfall válasza:
szerintem akkor ideális elveszíteni a szüzességed, amikor elég érettnek és felelősségteljesnek érzed magad a szexhez. ez általában a lányoknál 16-17 éves kor, de ez nem jelenti azt, hogy 15 évesen gáz lenne ha lefeküdnél a barátoddal. a lényeg, hogy olyannal veszítsd el, akit szeretsz és megbízol benne. a szüleid pedig szerintem azért mondják ezt, mert éretlennek tartanak még hozzá. nyilván nem akarják, hogy a lányuk 15 évesen terhes legyen...
2013. júl. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek, nekem8, hogy mikor veszted el...
2013. júl. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
korai,szeretni szereti egymást két ovis is vagy 8éves mégsem szexelnek,ha annyira szeretitek egymást kibírtok 2 évet szex és petting nélkül
2013. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ő dolga.
2013. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!