Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Nektek mikor ideális...

Fiúk! Nektek mikor ideális hány évesen elveszteni a szüzességeteket? Hány évesen érzitek úgy, hogy ciki ha egy pasi szűz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
16 éves vagyok és még az idén születésnapom előtt örülnék ha összejönne valami, év végén van a születésnapom szóval van még remény. Egyébként 20 körül már lehet, hogy cikinek érezném de tudnám hogy nem az.
2013. júl. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
18 vagyok és kicsit cikinek érzem. Nem hiszem, hogy várnék egy barátnőre (mert jelenleg nincs) csak ezért. Már amúgy is szeretném, úgyhogy egyáltalán nem az motivál, hogy minél előbb veszítsem el, hanem amúgy is szeretném.
2013. júl. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
20 évesen már elég cikinek érzem. Volt rá lehetőség de nem éltem vele... iszonyatosan bábom.
2013. júl. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
nem vagyok 20 éves már, és nem érzem cikinek.
2013. júl. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Kit érdekel, hogy mi a ciki, vagy mi nem?! Ez tényleg ennyire fontos??? Nőj már fel, majd utána jöhet a szex!


Ja értem! Aztán a kocsi lesz ciki, meg az hogy hol voltál nyaralni, meg az, hogy milyen a házad és a barátnőd és hány gyermeked van ...


Én speciál 21 voltam, amikor elvesztettem. És? Ciki volt? Kit érdekel!? Mindenki hantázik össze-vissza és olyanokat mondanak, aminek a negyede sem igaz! És ehhez akarsz igazodni? Hát akkor mondj te is olyanokat, mint ők! És akkor nem lesz ciki!


43/F

2013. júl. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Nem akarok g*ci lenni, de szerintem abban az időben teljesen más volt a fiatalok hozzáállása mindenhez. Elég, ha csak a mostani és az akkori 10-16 éveseket hasonlítjuk össze vagy akár a valamennyivel idősebbeket. Teljesen más volt MINDEN. Ettől függetlenül nem kell cikinek érezni, hogy még valaki szűz vagy nem, de ahogy már az előző válaszomban is írtam, van az a helyzet, ahol nem maga a szűz lét a ciki, hanem az, hogy belegondolsz, hogy neked miért nem lehetett olyan párod, társad, akit érdemesnek tartottál volna rá, hogy túljuss az elsőn. Felmerülhet benned a kérdés, hogy benned van-e a hiba, mit csinálhatsz rosszul. Vagy a többiek sietik el azzal az indokkal, hogy "igaz szerelmesek"? És mikor a sok kombinálás után leesik, hogy talán senkinek nem vagy elég fontos, nem vagy elég jó, akkor sok mindentől elmehet a kedved és eldöntöd, talán nem kell birka módon a többiekhez hasonlóan akár igaz akár nem igaz szerelem a szexhez. Csak már szeretnél túl lenni rajta, hogy legalább ezzel tudasd magaddal, hogy nem feltétlenül vagy felesleges és hogy még érhetsz valamit valakinek, vagy valamit az életben.

2013. júl. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 és #5-ös vagyok

18/F

2013. júl. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, #2 és #6-os voltam, bocsánat
2013. júl. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki azt írta hogy más volt a hozzáállás elárulom, hogy apukám 44 éves és 14 évesen vesztette el, ugyanúgy ahogyan én is.


17/F

2013. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!