Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap átjön hozzám a barátnőm...

Holnap átjön hozzám a barátnőm és leszeretnék vele feküdni. Az ötlet lent?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy átjön bemegyünk a szobámba berakok valami romantikus zenét, besötétítek, elkezdünk pettingelni alá rakok egy párnát és megtörténne a dolog.. ennyi.. szerintetek milyen? esetleg tudtok hozzá valami ötletet adni? 15l 16f mind2 szüzek vagyunk.

2013. júl. 18. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Pár észrevétel:

- ne tervezgess, mert tuti nem úgy lesz

- párna felesleges

- lehet misszionáriusban hozzá sem férsz normálisan (minden nőnek más a hüvely "lefutása")

- ha hozzá is férsz, előfordulhat, hogy nem tudod betenni, annyira szűk - ez esetben ne erőltesd, max. ha ő mondja, hogy szeretné elveszteni

- semmit ne csinálj, amit ő nem akar

- VÉDEKEZZETEK!!!


Sok sikert!

2013. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
majd mesélj :D
2013. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Mekkora a péniszed :???
2013. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Megvolt a dolog? Részletgazdag beszámolód várjuk.
2013. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Megtörtént :D bár nem úgy sült el ahogy terveztem de nagyon jó volt :) minden rendben lett :)
2013. júl. 20. 21:29
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
terhes
2013. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
kedves Szilard.. Gumit használtunk és nem lyukadt ki -.- szerintem az IQ-d kisebb mint az életkorod:)
2013. júl. 20. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!