Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel elősször sexeltü...

A barátnőmmel elősször sexeltünk. és lelankadtam Nektek milyen volt az első?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elösszőr bújtam ágyba, én szűz vagyok(voltam) ő már nem, pár fiúval volt már.


Pár rossz élményt szereztem.

Felállt a nemiszervem de csak addig ameddig a szájában volt.

Aztán gyorsan betettük ő rámült és szépen fokozatosan összement

Ezt egymásután kétszer.. újra felállította.. és újra.

Harmadjára már állva maradt de nagyon izgultam hogy le ne lankadjak.

Ezért beleadtam apait anyait.

Akkor barátnőm aznap este nem szólt semmit mondta hogy jó volt stb.


Másnap délután letámadt, hogy én egy önző vagyok, nem törődök azzal hogy neki mi jó az ágyban, egy állat vagyok szétszakadt a méhe... fáj neki... és az én lelkemen fog száradni ha begyullad a méhe.


Meg hogy szerencsétlen vagyok hogy lelankadok eddig egyetlen csávójával nem volt ilyen hogy fel kellett nekik állítani stb...

És hogy ez így neki nem jó.. . egy jó ideig nem próbáljuk újra mert elvettem a kedvét stb..


Én magyarázom neki, hogy izgultam, nekem ez volt az első stb.. de nem nagyon érdekli, hiába mondom hogyha kicsit többször aludhatnék ott lenne petting . .mert még az se volt soha .. akkor talán nem stresszelnék .. és nem lenne az hogy nem áll fel.


De ő erre ismételten csak azt mondja ilyen szerencsétlen barátja nem volt még.. akinek nem állt volna fel elsőre, és hogy egy állat vagyok...


Erre én meg csak azt tudom mondani, hogy eddig még szűzzel nem voltál.... és én ilyen vagyok 1-2 alkalom után biztos jobb lesz és odatudok majd rá is figyelni.. nem csak arra hogy nehogy lelankadjak



2013. júl. 18. 21:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Érzi, hogy nyeregeben van, mert ő már tud egyet s mást, és neked meg új ez az egész, de egy kapcsolatban, ha valaki szereti a másikat, akkor nem reagál így... Egyrészt közben is mondhatta volna, ha valami nem okés, másrészt ez nem normális reakció... Az h nem áll fel, előfordulhat, sokakkal megesik, biztos izgultál, stresszeltél, hogy muszáj teljesíteni. Ha ellazultok és meghitten smárolgattok, beszélgettek, puszilgatjátok egymást, és belekezdtek, biztos nem lesz vele gond... Csak kell pár sikeres alkalom, és menni fog ;) csak bátran!
2013. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne várd meg a következő alkalmat. Tedd ki azonnal! Ez igen nagyon minősíthetetlen hozzáállás a részéről!

A megértés és a türelem nem csak a szűz lányoknak, de a fiúknak is kijár.

27/N

2013. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
5%
csöpp, csöpp, milyen szomorú történet, mindjárt sírok :(
2013. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Az nap este nagyon aranyos volt, de alapból a stílusa a lánynak nagyon bunkó

másnap a bunkósággal folytatta... én meg elkezdtem neki magyarázkodni ...

kapásból letámadott hogy ő nem hibás .. én nem kívánom őt stb.. én meg mondogattam neki nem az van hogy nem kívánom hanem nekem ez az első és izgultam.. stb máskor jobb lesz


erre kapásból hogy nem lesz jó ideig máskor...

2013. júl. 18. 21:54
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a helyedben azonnal kivágnám a csajt, hogy a lába sem éri a földet.

Hogy merészel így megszégyeníteni???

Nekünk is előfordul (sokszor), hogy a gumi miatt lelankad, akkor újra csináljuk. És? Nem hisztériázok ezen, sőt, nyugtatom a barátom, hogy semmit baj, megoldjuk, ez nem az ő hibája, stb.

Ha pedig fáj neki valami és nem szól akkor és ott, magára vessen, megérdemli.

2013. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a f_szba. Idióta p_csa.
2013. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

az első hozzászólónak ,a smárolással is problémák vannak, én túl erőszakosan smárolok.. gyorsan bekapom a száját vagy bármiféle kifogást mond.

Egyszer smároltunk azóta ő nem akar mert hogy ez nem jó így neki..

Mondom neki hogy gyakorolni kell vagy is próbálkozni hogy összeszokjunk .. erre ő hogy ezt elsőre érezni kell..


Ő elképzel valamit a fejében hogy kell lenni és ha nem úgy van megsértődik... és elhatárolódik attól a dologtól

2013. júl. 18. 21:57
 8/43 A kérdező kommentje:
Dobni nem szeretném mert szeretem, bár kezdek belőle kiszeretni a sok hasonló hozzászólása miatt, majdnem mindennel csak alázni próbál. lehet nem szándékosan , de ha megeemlítem neki hogy ez nekem nem esik valami jól, akkor csak annyit mond, hogy őszinte és nem fogja azt hazudni hogy minden rendben van . .stb
2013. júl. 18. 22:01
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnőd az önző, és nem foglalkozik veled. Én szűz vagyok, a barátom nem. Mégsem megy. Lelankad. Mert izgul. Fél, mert fájdalmat okoz nekem, mert nem volt még szűz lánnyal, és a gumi is kicsi volt szegényre :( Én mégis megértő vagyok, tök normális, hogy nem megy, ráérek, és minél később fog megtörténni, annál izgatottabb leszek, pedig azzal most sincs gond :D És mi pettingelünk rendesen, minden megadok neki, amit kér. Én foglalkozom vele, ő foglalkozik velem. Így kéne működnie.
2013. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
de ennyire durvan csinaltad, hogy masnap ilyeneket mondott?
2013. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!