Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány napos "tárral" érdemes...

Hány napos "tárral" érdemes első ízben prostihoz menni? Egyéb praktikák, tanácsok?

Figyelt kérdés
Hogy keményen álljon, de végig tudjam reszelni az időt amit kifizetek.
2013. júl. 17. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha először mész, akkor még aznap verd ki legalább kétszer, így a 10 másodpercet kitolhatod egy kicsit. Ha nem először mész, akkor elvileg kéne, hogy legyen tapasztalatod, és nem kérdeznél.
2013. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen kérdések láttán adok hálát az égnek, hogy lánynak születtem, nem kell ilyenekkel foglalkoznom. :s
2013. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

viszont ha kivered előtte nap meg végig ugymond rendszeresen recskázol, akkor emg egyszer feláll megkettyinted kb 20 perc alatt. elmész, uzténna már nemfog felállni mégegyszer csak több idő után.

az én taktikám mikor a bnőmhöz megyek, az, hogy ha szombaton talizunk, akkor szerdán verem ki utoljára, 2 nap szünet, és péntek este, vagy szombat reggel csapom ki mégegyszer. eredmény: sokáig is bírom, és max negyedóre-húszperc, és ujra áll a zászló .D

2013. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne verd ki előtte sztem legyen minél több muníció a ribinek.
2013. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nővel kapcsolatos élmény előtt nem verném ki. Legfeljebb akkor, ha még a könnyen elmenős lennék. De jelenleg inkább megszűnik a szexualitásom tőle egy napra.
2015. márc. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!