Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Belemennétek egy szűz csajjal,...

Belemennétek egy szűz csajjal, hogy csak szexeltek alkalmanként?

Figyelt kérdés

Magyarán nyitott kapcsolat.


Szűz vagyok,de én nem szeretném egy olyan pasival elveszteni,akit szeretek/imádok és csak mi vagyunk egymásnak ketten.


Azt akarom,hogy elvegye a szüzességem és ,ha jól éreztük magunkat akkor mehet a dugó pajti kapcsolat.


Vélemény?


2013. júl. 19. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, hol tali? 24f
2013. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Nem.


Nagyon hülye ötletnek tartom ezt a puszta szimpátián alapuló dugogatást. Pláne egy szűz lánynak. :S

2013. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen akarom! Megtanitanalak dolgokra:P
2013. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18/ lányvagyok
2013. júl. 19. 22:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Nővéred nincs? 34/F
2013. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
ribi leszel ;)
2013. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ ha jól nézel ki akkor és engem is annak találnál benne lennék,de kicsit furcsának tartom érzelem nélküli dolgot mindenképp olyat válassz akkor aki legalább külsőre vonz :) de ha gondolod küldesz képet tárgyalhatunk :D 21F
2013. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nem lenne 100% kamu a kérdés, akkor belemennék
2013. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Komplikato ***** válasza:

Nagy felelősség szerintem az ilyesmi, hiszen egy életre elronthatja egy rossz alany a szexuális életed vagy érdeklődésedet. De ha mindenféle képen ilyesmi megoldást keresel, akkor sem random jelentkezőkre vagy arcra neked tetsző emberkére kéne hagyatkozni, hanem olyan pasit kéne felkutatni a célra, akiről több forrás is megerősíti, hogy figyelmes szerető. na és persze elég laza az erkölcse ilyesmihez.


Azért nem szabad ilyesmibe beleugrani, gondolj bele egy csomó magát tapasztalt macsónak képzelő arcnak lövése sincs mikor van orgazmusa a partnerének. Különben nehéz elképzelni, hogy a hölgyek nagy részének sosem volt és senkinek sem tűnt fel ...

2013. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!