Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy pasi ebben az esetben is...

Egy pasi ebben az esetben is észreveszi, ha az illető lány szűz?

Figyelt kérdés
Ha egy szűz lány sokat maszturbál, ujjazza magát, használ segédeszközöket, szóval valószínűleg szűzhártyája már nincs, akkor is megérzik a pasik, hogy szűz?
2013. júl. 20. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem mindenképp,

ha maximum abból nem hogy kicsit esetlen,félénk,szégyenlős,ügyetlen,zavarban van:)

de miért olyannal akarod elveszteni, aki azt sem tudja hogy te leszel neki az első? nem érdemli meg

2013. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Bezonyám, pinadetektorral. Egy csík szűz, két csík nem szűz.
2013. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Mi ez a hülyeség, hogy nem érdemli meg? Azzal fekszik le, akivel akar, és annak mondja el a tapasztalatait vagy annak hiányát, akinek akarja.

Én sem mondtam meg a srácnak, hogy nekem ő volt az első, nem tűnt fel neki. Nem is véreztem, nem is fájt. És az sem törvényszerű hogy minden tapasztalatlan lány szégyenlős vagy csak fekszik mint egy deszka.

A szégyenlősség meg a szexuális tapasztalat két teljesen különböző dolog.

De hát a férfiak annyira jól értenek a nőkhöz, főleg ezen az oldalon... :D

2013. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akivel eddig közöltem, hogy szűz vagyok, mind visszavonulót fújt, én ebbe már belefáradtam, így ha észreveszik, ha nem, nem fogom közölni senkivel sem ezek után, hogy az vagyok.

2013. júl. 20. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha szeret, akkor utólag is kellemes hír lesz a számára :-)

ha nem, akkor tényleg mindegy lesz neki. de akkor meg miért olyannal kezdenél?

2013. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!