Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ti hogy képzelitek a...

Lányok, ti hogy képzelitek a szüzességetek elvesztését? Van valami tervetek, hogy hogyan, hány évesen, kivel lenne jó, vagy csak úgy spontán ahogy jön?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani...azt se tudom mikor lesz barátom...de ha lesz akkor se azon fogok először gondolkodni. 25 alatt azért már jó lenne. Utána már cikinek tartanám. :S
2013. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a francba, ezt a választ lekéstem
2013. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az gáz ha én nem feltétlenül A Barátommal szeretném, hanem valakivel, akivel csak egy szimpla kölcsönös szimpátia van közöttünk, és az az éjszaka után esetleg már nem is látnám többet?
2013. júl. 22. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Nekem így történt kérdező (vagyis végül mégse, mert kapcsolat lett belőle), és nem bántam meg. Ha nem lett volna folytatása, tehát nem ismerem meg jobban, szerintem az sem zavart volna, hiszen nem is számítottam többre:)
2013. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!