Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem úgy izzadok ahogy...

Miért nem úgy izzadok ahogy normális emberek szoktak?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik de így van. Megyek a bringával a tűző napon és semmi bajom. Most direkt lassan mentem, szóval még a menetszél sem érződött. De ahogy megálltam úgy elkezdtem izzadni, hogy patakokban csorgott rólam. Ez mitől lehet?

2013. jún. 20. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én se vagyok normális, mert bringán én se izzadok. :)

Szerintem tök mindegy milyen lassan mész, valamennyi menetszél akkor is van, ami hűt, ha meg megállsz, megszűnik a hűtés, továbbá hozzájön az is, hogy tekertél.

2013. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy izzadsz, ahogyan a normális emberek szoktak. :)

Bringán hűt a menetszél, utána pedig, ha megállsz, folyik rólad a víz. Én pontosan így izzadok a bringázással. :)

2013. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleget iszol, nem lehet hogy szomjas a tested és alig van mit izzadnia? Én mondjuk pont lerohadok ilyenkor a bicikliről, a menetszél nem hűt, ellenben vörös lesz a fejem és izzadok, mint a ló :)
2013. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor tartom 35Km/h körül a sebességem, akkor sem szoktam izzadni csak az arcom, de ha utána megállok végem. Szó szerint csöpög rólam az izzadság. Elég ciki mikor úgy nézek ki mint akit belemártottak olajba.
2013. jún. 21. 07:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy nem vagyok dagadt, mert úgy még érthető lenne a nagy izzadás.
2013. jún. 21. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!