Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek, milyen volt az első?...

Nektek, milyen volt az első? Hány évesek voltatok? Megbántad?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz, de annyira jó sem mint amire számítottam. 17 :) Nem bántam meg.
2013. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt csak nem sikerült elmennem :S a csajom se tudott első alkalommal "kifulladtunk" :D
2013. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jah és 15 voltam :D
2013. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem olyan volt mint amilyenre számítottam, 15. Megbántam, mert gyerek fejjel ugrottam bele az egészbe, és nem is azzal történt, akit szerettem ...

18/L

2013. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15 voltam, nem azt bántam meg, hogy megtörtént, hanem azt, hogy kivel történt. :) gyerek fejjel mentem bele... és így már nagyobb tapasztalattal kifejezzen semmilyen volt :D

L/19 :)

2013. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húúúúúúha, fantasztikus volt. Nem fájt, nem véreztem. Élveztük, de egyikőnk sem élvezett el. A fiú sokkal tapasztaltabb volt, szerintem ezért sikerült ilyen jól (így tudta, mit hogy tegyen, és nagyon oda is figyelt rám). Én 16 éves voltam, ő 5 évvel idősebb, és egyáltalán nem bántam meg, mert az óta már jegyesek vagyunk. (:
2013. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 16 éves voltam a barátom 23. Egyáltalán nem fájt, kutyapózban veszítettem el és még csak vérezni sem véreztem. Nem, egyáltalán nem bántam meg. Alapból nem mondanék ilyet egyik exemre sem, hogy megbántam. Ráadásul ezzel a sráccal még mindig együtt vagyunk, immáron 8 hónapja.


17/L

2013. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem nagyon jó volt :) egy idősebb fiúval volt, igazából együtt sem voltunk.. erre nem vagyok büszke, de egyáltalán nem bántam meg. tudta mit hogyan.. nagyon jó volt. igaz, fájt picit sőt 2. alkalommal is vér is volt.. de attól függetlenül m2 nagyon jó volt :) 21/L
2013. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!