Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók. Mikor? Hol? Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók. Mikor? Hol? Hány évesen? Mért akkor? Kivel? Megbántad? Legjobb csókod volt? 17/f

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok másoknak, hogy alakult az első csókja.

Én 16 és fél voltam. Egy szórakozóhelyen haverom ismerőse teljesen rám kattant és ha jól emlékszem ő is csókolt meg először. Nem bántam meg, de sajnos nem lett belőle semmi és barátok maradtunk. Azért csak 16 évesen sikerült, mert előtte nem jártam bulizni és nem is sok lányt ismertem. Azóta sokat csókolóztam, de még mindig az volt a legjobb.


2011. febr. 5. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

18 voltam és egy 32 éves pasival volt

Megbántam, mert csak dugtunk és elváltak útjaink.

2011. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6évesen oviban, nem bántam meg :D nem is emlékszem rá nagyon. viszont barátnőm első csókjára tisztán emlékszek és nagyon jó volt :) 21évesen. első barátnőm :)
2011. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

15 évesen, folyóparton, a barátommal.

Nem bántam meg, de nem az volt a legjobb csókom.. :)

15L

2011. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

tegnap :), Nálunk, szobámban, 13 évesen, mert most jöttem rá, hogy mennyire szeretem, a pasimmal, nem bántam meg, eddig igen.

13/f

2011. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

14:16

b*zik vagytok?XDDD

ja és én 5 hónapja, suliban, 15,5 voltam, exemmel eddig az volt a legjobb...:)

2011. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, azok.
2011. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

őőő várj 7.be vmi tábor szerüségben 14 asszem mert unatkoztam :D halál fsza se emlékszik :D kivel nem ?:D meg kellett volna? :D hát nem :D


19F

2011. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cleptomaniac ***** válasza:
7 évesen a 15 éves másodunokabátyámmal. Minden évben nyaraltam náluk. Nem bántam meg, és bár "normálisan", felnőtt módjára csókolóztunk, annyira nem tudatosult bennem, hogy ez most tényleg az első csók. Inkább a másodikat tekintem az elsőnek.
2011. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
már a kérdés és a kifejtés is eleve azt sugározza, hogy nem azért jó egy csók, mert valakit szeretsz és tartós kapcsolatod van vele, hanem mert "időben történik". nem kell mentegetőznöd, miért "csak" 16 évesen volt az első, és nem attól lesz valaki nagyfiú, hogy sokat csókolózik.
2011. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15, náluk (Pécs, kertes ház) erkélyén, nemtom, pontosan mikor, szilveszter éjjel, kb 11 lehetett. Akkor figyeltünk fel egymásra. Egy osztálytársam. Nem bántam meg, kb fél év után szakítottunk, és nem az volt életem legjobb csókja:)
2011. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!