Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ennyire "kapósak" a...

Miért ennyire "kapósak" a szűz lányok?

Figyelt kérdés

Sok pasitól hallani itt az oldalon is, hogy bárcsak összejöhetnének egy szűz lánnyal, mert benne még nem járt senki, meg lehet tanytgatni, stb. Tényleg ennyire kelendőek lennének a szűz lányok?

A másik meg az, hogy volt már, hogy ebben a témában írtam ki kérdést és rögtön 10 privátot kaptam, amiben az illető felajánlotta, hogy szívesen elveszi a szüzességemet... Mégis mit gondolnak ezek? :O -.-

A normális válaszokat előre is köszi :)

Ja, és NEM kérek privátot. 19/L



2013. júl. 22. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Mert gondolom egy szűz belemegy bármibe hogy végre elveszítse.
2013. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Online kanok.......
2013. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
senki sem szereti a használ holmit
2013. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Már bocs, de egy lány nem olyan, mint a ruha, meg "holmi" NEEEM!!!
2013. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

sok?? azért szerintem annyira nem sűrűk az ilyen fajta kérdések.


Egyébként meg itt írtad, benne még nem járt senki, meg lehet taníttatni. Ennyi, attól extra hogy ő "csak a tiéd", meg te vagy az első


Ja és én szívesen elveszem a szüzességed, öö csak mondom, mert hát írtad hogy nem kérsz privátot

2013. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
1-es, ez egyáltalán nem igaz :D Pont hogy a szüzek nem mennek bele ilyen egyéjszakásba... Legalábbis a normális lányok biztos nem :D
2013. júl. 22. 21:00
 7/14 Bummer ***** válasza:
100%

Mert úgy gondolják sokan (nem mind) hogy egyrészt könnyebb dolguk van, mert fogalma sincs róla milyen a jó szex és nem lőhetnek mellé, másrészt talán könnyebben kapható. (hozzáteszem egyik feltételezés se helytálló)

Azok akik meg erre priviznek, azok az ilyen oldalakon kanos tini szüzek, akik kb. röptébe itt minden légyre rárepülnek. A való életben meg még a nevét se merik megkérdezni a csajoknak.

2013. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ment pü
2013. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ájszíjú ***** válasza:
56%
most nagyon viccesnek èrzem magam h küldtem privátot
2013. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert az itt válaszoló fiúk nagyon nagy részaránya szűz fiú, akik nem akarnak "r banc" barátnőt, mert nyilvánvalóan nem bírnának el vele. Ezért inkább akarnak tapasztalatlan csajt, akiket talán még meg tudnak vezetni.
2013. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!